Symulacja biznesowa SCRUMtastic – nowość w Inprogress

Nowość w Inprogress! Nasze szkolenia z zakresu Scrum zostały uzupełnione o symulację biznesową SCRUMtastic Business Simulation, która stanowi praktyczne uzupełnienie wiedzy teoretycznej.

Symulacja biznesowa Scrum – na czym polega?

Podczas SCRUMtastic Business Simulation uczestnicy mają za zadanie przygotować dla Klienta park rozrywki, budując go w sposób przyrostowy. Zespół będzie tworzył różne atrakcje, które zadowolą zarówno klienta (inwestora), jak i użytkowników (czyli tych, którzy park mieliby odwiedzać). W trakcie symulacji zostanie powołany Product Owner i Zespół Developerów. Funkcję Scrum Mastera będzie pełnił trener prowadzący szkolenie.

Więcej o naszej nowej symulacji biznesowej przeczytacie na stronie SCRUMtastic Business Simulation.

Szkolenia z zakresu Scrum

Symulacja biznesowa SCRUMtastic jest uzupełnieniem szkoleń z zakresu Scrum. W naszym portfolio szkoleń znajdziecie szkolenia realizowane zarówno w formie otwartej, jak i zamkniętej:

Głównym celem szkoleń z zakresu Scrum jest przygotowanie uczestników do oficjalnych egzaminów oraz zrozumienie obowiązków poszczególnych ról w organizacji zgodnie z założeniami Scrum. W trakcie szkolenia omawiane są zagadnienia z popularnego SBOK Guide (SCRUM Body of Knowledge Guide), m.in. role i pryncypia Scrum oraz fazy projektu Scrumowego.

Korzyści z udziału w SCRUMtastic Business Simulation

Udział w symulacji biznesowej stanowi idealne uzupełnienie teorii szkoleń z zakresu Scrum. Uczestnicy mają możliwość:

  • przećwiczyć Scrumowe Zdarzenia,
  • dowiedzieć się, jak w praktyce wykorzystać Backlogi Sprintu i Produktu,
  • odczuć, jak ważne w wykorzystaniu metody są filary przejrzystości, inspekcji i adaptacji,
  • poznać pracę zgodnie z założeniami Scrum.

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych