Spring Exam Promo dla Subskrybentów Inprogress Plus!

W końcu nadeszła wiosna, a my chcielibyśmy ją uczcić specjalną promocją na egzaminy! Od dzisiaj Subskrybenci Inprogress Plus mogą nabyć egzaminy w specjalnej promocyjnej cenie. To idealna okazja, aby zdobyć certyfikat oraz podnieść swoje kwalifikacje!

Co obejmuje promocja?

Promocja obejmuje vouchery na wybrane egzaminy naszego akredytora PeopleCert, które są obowiązkowe w przypadku zakupu akredytowanego szkolenia.

Jakie vouchery możesz wybrać?

Vouchery na egzaminy MSP 4th, P3O, MoP oraz M_o_R są ważne do 31.07.2023 r., natomiast vouchery na egzaminy PeopleCert Scrum Master I do 31.12.2023 r.

Vouchery nie obejmują:

  • e-booków,
  • certyfikatów papierowych,
  • powtórek egzaminów (Take2 resit exam).

Jak działa promocja?

  1. Promocja skierowana jest do aktywnych użytkowników subskrypcji Inprogress Plus, czyli z opłaconą i aktywowaną subskrypcją.
  2. Każdy subskrybent może skorzystać tylko raz z promocji wybierając tylko jeden egzamin.
  3. Złożone zamówienia należy opłacić najpóźniej do 31.05.2023 r.
  4. Promocja trwa od 06.05.2023 r. do 31.05.2023 r. lub do wyczerpania puli Egzaminów.
  5. Regulamin promocji.

Promocja „PeopleCert Exam Promo” krok po kroku

KROK 1

Jeśli już masz subskrypcję Inprogress Plus, możesz przejść do kolejnego kroku.

Natomiast jeśli nie posiadasz jeszcze subskrypcji, warto się nad nią zastanowić i dowiedzieć się więcej o jej korzyściach. Subskrypcja Inprogress Plus to gwarancja dostępu do wszystkich naszych szkoleń, które pomogą Ci w rozwoju zawodowym i zdobywaniu cennych umiejętności. Co więcej, korzystając z subskrypcji, możesz zaoszczędzić znacznie więcej niż kupując pojedyncze szkolenia.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat subskrypcji lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat korzyści, jakie oferujemy, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla Twojego rozwoju zawodowego.

KROK 2

Kiedy już zdecydujesz, które szkolenie jest dla Ciebie odpowiednie i w jakim terminie chcesz je zrealizować możesz dokonać zgłoszenia przez naszą stronę lub aplikację Inprogress. W polu „Uwagi do zamówienia” wpisz nazwę promocji „Spring Exam Promo”.

Warto jednak pamiętać, że promocja dotyczy wyłącznie egzaminu. Jeśli chcesz skorzystać z dodatkowych opcji, np. zakupu materiałów szkoleniowych, musisz zapłacić pełną kwotę za te dodatki.

KROK 3

Pamiętaj, że zamówienie w ramach promocji „Spring Exam Promo” musi być opłacone do 31.05.2023 r. Jeśli nie zdążysz dokonać płatności w tym terminie, stracisz możliwość skorzystania z naszej zniżki.

Jeśli planujesz uczestniczyć w akredytowanym szkoleniu w najbliższej przyszłości, to skorzystaj z promocji i kup wymagane egzaminy w korzystnej cenie. Certyfikaty PeopleCert są bardzo popularne i cenione na całym świecie. Pozwolą Ci wyróżnić się na rynku pracy i będą potwierdzeniem Twojej wiedzy i umiejętności.