Project Manager korzystający z promocji Inprgress Plus na 3 miesiące.

Przedłuż subskrypcję Inprogress Plus o 3 miesiące!

Jesteś subskrybentem Inprogress Plus i zbliża się termin zakończenia Twojej subskrypcji? Przygotowaliśmy dla Ciebie promocję, dzięki której w atrakcyjnej cenie przedłużysz swoją subskrypcję o 3 miesiące!

Szczegóły promocji

Z promocji mogą skorzystać obecni subskrybenci Inprogress Plus, którzy realizują 6-miesięczny pakiet subskrypcji. Przedłużenie subskrypcji o kolejne 3 miesiące w promocyjnej cenie jest możliwe w okresie od 13.05 do 30.09.2021 r. Aby skorzystać z oferty, wystarczy w formularzu zamówienia wybrać opcję Przedłużam subskrypcję o kolejne 3 miesiące. Szczegółowe zasady są dostępne w regulaminie:

Dlaczego warto?

  • Cena 3-miesięcznej subskrypcji wynosi 990 zł – mniej więcej taki jest również przeciętny koszt jednego szkolenia.
  • Jeśli udało Ci się zrealizować swój plan szkoleniowy, ale myślisz o kilku dodatkowych szkoleniach, nie musisz przedłużać subskrypcji o kolejne pół roku. W ciągu 3 miesięcy uzupełnisz wiedzę zdobytą w trakcie półrocznej subskrypcji.
  • A może chcesz zostać z nami dłużej niż 3 miesiące? Dobrze się składa! Skorzystaj z promocji 2 razy i ciesz się półroczną subskrypcją w cenie niższej o 110 zł! Cena półrocznej subskrypcji to 2090 zł, cena podwójnego przedłużenia o 3 miesiące to 1980 zł.
  • Dzięki przedłużeniu subskrypcji możesz wziąć udział w nowych szkoleniach z naszej oferty, m.in. SAFe® Scrum Master i SAFe® Product Owner / Product Manager.
  • Czekają na Ciebie również nowe webinary, sesje Q&A i narzędziownie!

Subskrypcja szkoleń Inprogress Plus

Nie jesteś subskrybentem Inprogress Plus? Nic straconego! Promocja trwa do 30 września – masz zatem jeszcze sporo czasu, by dołączyć do naszej społeczności i rozwijać się bez limitów przez najbliższe miesiące. Subskrypcja umożliwi Ci udział w wielu akredytowanych szkoleniach z zakresu zarządzania projektami, ryzykiem, zmianą, programami czy usługami IT! Do wyboru masz niemal 100 kursów na różnych poziomach zaawansowania. O szczegółach przeczytasz tutaj: subskrypcja Inprogress Plus.

Grafika przedstawiająca grupę odbiorców Inprogress Plus.
Inprogress Plus – dla kogo?

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych