Blog aktualności ze świata szkoleń
21.03.2019

Regulamin promocji „Wagary z Inprogress”

Regulamin promocji „Wagary z Inprogress”

Przedłużamy Dzień Wagarowicza – urwij się z pracy na szkolenie w Inprogress! 🙂 Jeśli zapiszesz się na szkolenie dziś lub jutro i wpiszesz kod zniżkowy w trakcie rejestracji, otrzymasz 100 zł zniżki na dowolne szkolenie otwarte.

Regulamin promocji „Wagary z Inprogress”

  1. Zakup szkoleń objętych promocją możliwy jest w dniach 21-22.03.2019 roku (czwartek-piątek). Promocja kończy się w piątek o godzinie 17:00.
  2. Promocją objęty jest udział w szkoleniach otwartych.
  3. Zniżka na dowolne szkolenie w ramach promocji wynosi 100 zł.
  4. Zniżka obejmuje wyłącznie cenę szkolenia. Nie obejmuje ceny egzaminu oraz dodatków do szkolenia (m.in. podręczników czy certyfikatu w wersji papierowej).
  5. Aby skorzystać z promocji, należy zapisać się na szkolenie, korzystając z terminarza szkoleń. Przy zakupie szkolenia należy wpisać w miejscu na kod rabatowy hasło wagary.
  6. W kwestiach nieomówionych w niniejszym regulaminie obowiązuje regulamin szkoleń Inprogress.

Wybierz szkolenie!

Promocja obejmuje wszystkie szkolenia otwarte organizowane przez Inprogress. Możecie zatem skorzystać z promocji, zapisując się na szkolenia z zakresu zarządzania projektami (PRINCE2®, AgilePM®), zmianą (Change Management), ryzykiem (M_o_R®) czy portfelem (MoP®) lub wybrać dowolne szkolenie otwarte z naszego portfolio szkoleń otwartych, np. Design Thinking w biznesie czy Facylitacja. Najbliższe terminy szkoleń w Twoim mieście dostępne są tutaj: szkolenia z zarządzania projektami.