Oferta pracy: zostań trenerem MS Project w Inprogress!

Zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko trenera MS Projekt w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm szkoleniowych w Polsce – Inprogress! Oferujemy bardzo ciekawą i pełną wyzwań pracę, bardzo duże możliwości rozwoju i zdobywania nowych uprawnień!

Kogo szukamy?

Osoba zatrudniona na stanowisku trenera MS Projekt powinna m.in. znać język angielski na poziomie zaawansowanym (tak, aby móc prowadzić szkolenia w tym języku), posiadać doświadczenie szkoleniowe oraz umiejętność prowadzenia ciekawych prezentacji. Ze względu na to, że nasze szkolenia odbywają się w całej Polsce, czekamy na zgłoszenia od osób dyspozycyjnych, gotowych do wyjazdów służbowych oraz posiadających prawo jazdy kat. B. Więcej o wymaganiach i wyzwaniach, z którymi wiąże się praca trenera w Inprogress, przeczytacie w ogłoszeniu:

Trener MS Project

Jeśli jesteś ciekawy, czym się dokładnie zajmujemy, zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio szkoleń akredytowanych oraz blogiem.

Zainteresowani? Zapraszamy do wysłania swojego CV na adres rekrutacja@inprogress.pl

Pamiętaj o klauzuli!

Pamiętaj o umieszczeniu poniższej klauzuli zgody w swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez INPROGRESS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 95, 30-149 Kraków, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000427134, NIP 6772369990, REGON 121185610 zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych opisanymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o. dodaj do CV także poniższą zgodę:
Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o.. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Więcej informacji o tym, co się dzieje z Twoimi danymi, znajdziesz na stronie: Informacje dot. RODO w procesie rekrutacji w Inprogress.