Nowości szkoleniowe w Inprogress!

Portfolio naszych szkoleń stale się powiększa, bo zainteresowanie nowymi tematami wciąż rośnie! Staramy się wprowadzać zarówno szkolenia akredytowane jak i szkolenia autorskie, opracowane przez naszych ekspertów. Tym razem do oferty trafiły 4 nowe tematy. Sprawdź jakie!

House of PMO™ – Essentials for PMO Administrators™

Jako pierwsze przedstawiamy House of PMO™ – Essentials for PMO Administrators™. Jest to 3-dniowe szkolenie, które przybliża podstawowe zagadnienia zarządzania projektami oraz zasady jak z nich korzystać w kontekście Biura Zarządzania Projektami PMO (Project Management Office).

Jeśli chcesz rozpocząć pracę w roli PMO, ten kurs dostarczy Ci niezbędnej wiedzy w tym zakresie! Czego dokładnie się nauczysz?

  • poznasz podstawowe zasady i terminologię w zarządzaniu projektami, programami i portfelami;
  • odkryjesz 4 kluczowe role w PMO: Administrator, Analityk, Manager, Dyrektor;
  • poznasz obowiązki i potrzebne umiejętności do pracy w roli administratora PMO.

Szkolenie jest akredytowane przez AMPG International, więc po ukończeniu kursu możesz podejść do egzaminu i uzyskać międzynarodowy certyfikat Essentials for PMO Administrators.

Agile Change Agent

Obecnie planowanie zmian staje się coraz większym wyzwaniem. Agile Change Agent to szkolenie, dzięki któremu poznasz praktyczne narzędzia i techniki do realizacji Twoich inicjatyw, m.in.: narzędzia określania zakresu, planowania, zarządzania oraz skutecznego wdrażania inicjatyw zmian.

Warsztat Agile Change Agent wprowadza koncepcję Mapy Drogowej, która określa rezultaty, jakie zostaną osiągnięte oraz kiedy zostaną wdrożone. Taki plan działania może mieć zastosowanie w wielu przypadkach – pojedynczego zadania, projektu, ale też umożliwia integrację ze znanymi praktykami zarządzania, np. PRINCE2®, AgilePM®, AgilePgM® i MSP®.

To propozycja dla każdego, kto jest zaangażowany w tworzenie nowych sposobów pracy. Szkolenie jest akredytowane przez AMPG International, więc podchodząc do egzaminu możesz uzyskać certyfikat Agile Change Agent.

TOGAF® Foundation (Level 1)

The Open Group Architecture Framework (TOGAF) jest standardem architektury korporacyjnej używanym przez wiodące światowe organizacje w celu poprawy efektywności biznesowej. Szkolenie wprowadza w zagadnienia architektury korporacyjnej według założeń opracowanych przez TOGAF® 9.2.

Podczas kursu zdobędziesz umiejętności potrzebne do podejmowania bardziej świadomych decyzji biznesowych. Zyskasz podstawową wiedzę na temat metodyki oraz nauczysz się korzystać z niej, by brać udział w projektach, w których opracowuje się architekturę korporacyjną.

Szkolenie dostępne jest w pakiecie z voucherem na egzamin TOGAF® 9 Part 1 po zdaniu, którego zdobędziesz uznany w branży certyfikat.

Zarządzanie Projektami Workshop

Ostatnia nowość to nasze autorskie szkolenie Zarządzanie Projektami Workshop. Jest to warsztat, podczas którego uczestnicy planują wspólny projekt. Teorii jest niewiele, jednak dzięki niej uczestnicy są w stanie świadomie kierować swoimi działaniami podczas praktycznych ćwiczeń, na których opiera się ten kurs.

Czego się nauczysz? Przeprowadzisz od A do Z cały proces planowania projektu i stworzysz:

  • zakres działań;
  • harmonogram;
  • budżet;
  • ryzyka;

A wszystko to z użyciem narzędzi rekomendowanych przez PMI®!

Szkolenie nie jest akredytowane i jest uzupełnieniem lub alternatywą dla naszego autorskiego szkolenia Podstawy Zarządzania Projektami.

Zrealizuj wszystkie nasze szkolenia w ramach jednej opłaty!

Pamiętaj, że nowe szkolenia możesz zrealizować w ramach subskrypcji Inprogress Plus! Sprawdź szczegóły!