Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź
Blog aktualności ze świata szkoleń
29.10.2019

Szkolenia AXELOS dostępne wyłącznie z egzaminem

Szkolenia AXELOS dostępne wyłącznie z egzaminem

Szkolenie bez egzaminu? W przypadku kursów z portfolio firmy AXELOS taka opcja przechodzi do historii! Jakie zmiany przyniesie jeszcze listopad? 

Szkolenie wyłącznie z egzaminem

Od 1 listopada 2019 roku szkolenia z portfolio AXELOS będą dostępne jedynie w pakiecie z egzaminem. Oznacza to, że nie będzie możliwości zapisania się na akredytowane szkolenie bez egzaminu, jak miało to miejsce do tej pory. Zmiany dotyczą szkoleń z zakresu PRINCE2®, ITIL®, MSP®, PRINCE2 Agile®, AgileSHIFT®, P3O®, MoP®, M_o_R® i MoV®.

W związku ze zmianami wprowadzonymi przez AXELOS i PeopleCert, na naszej stronie dokonaliśmy kilku poprawek. Usunęliśmy możliwość zarezerwowania terminu szkolenia bez egzaminu. Nadal istnieje opcja zapisania się wyłącznie na sam egzamin – w tym celu należy skontaktować się z nami mailowo. Zsumowana cena szkolenia otwartego i egzaminu pozostaje niezmienna.

Niewielkim zmianom uległ również regulamin promocji jesiennej. Została wprowadzona do niego informacja o konieczności zakupu szkoleń PRINCE2 i ITIL 4 w połączeniu z egzaminem.

Egzamin powtórkowy – nowy dodatek do szkoleń

To nie koniec nowości od AXELOS i PeopleCert! Wprowadzona została bowiem opcja Takere-sit exam, dzięki której w ciągu pół roku od daty egzaminu, będzie można go poprawić. Uczestnicy, którzy nie uzyskają pozytywnego wyniku na egzaminie, za jego powtórkę zapłacą jedynie 200 zł netto. Egzamin powtórkowy odbywa się w formie online.

Co istotne, opcję tę można zakupić wyłącznie przed pierwszym terminem egzaminu. Jej późniejsze dokupienie nie jest możliwe.

Warto potwierdzić swoją wiedzę certyfikatem!

Nie jesteście przekonani do tych zmian? Polecamy zatem nasz artykuł, w którym dokładnie opisujemy, dlaczego warto potwierdzić swoją wiedzę oficjalnym certyfikatem: Co certyfikat zmienia w Twojej karierze? Znajdziecie w nim dane z raportów, opinię trenerki Inprogress, Agaty Jakóbczak oraz wypowiedzi uczestników naszych szkoleń.