Letnia promocja Inprogress: Wakacje w doborowym towarzystwie!

Wakacje w pełni, a zatem tradycyjnie uruchamiamy naszą wakacyjną promocję! Tym razem hasło przewodnie promocji to „Wakacje w doborowym towarzystwie”! Zabierz zatem ze sobą na szkolenie swoich znajomych, a wszyscy dostaniecie zniżkę!

UWAGA! Promocja zmieniła formułę. Szkolenia znajdujące się w promocji możecie znaleźć w naszym terminarzu. Z promocji może skorzystać każdy, bez względu na liczbę zgłoszonych osób.

Sprawdź: szkolenia objęte wakacyjną promocją

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zapisz się na szkolenie otwarte w Inprogress. Możecie wybrać dowolne z naszych szkoleń poza szkoleniami odbywającymi się w formie Fast Track.
  2. Napisz maila na adres szkolenia@inprogress.pl, w tytule wpisując LETNIA PROMOCJA, a w treści maila podając numery zgłoszeń osób, które razem z Tobą wybierają się na szkolenie.
  3. Jeśli grupa liczy 2 osoby – każdy z Was otrzyma 70 zł zniżki na dowolne szkolenie. W przypadku, gdy zgłoszą się co najamniej 3 osoby – każdy otrzyma 100 zł zniżki!

Nie pozostaje nic innego, jak zachęcić Was do spędzenia wakacji w doborowym towarzystwie. Sprawdźcie zatem portfolio szkoleń Inprogress oraz najbliższe terminy szkoleń otwartych. Możecie wybrać m.in. szkolenia z zakresu zarządzania projektami (m.in. PRINCE2®, AgilePM®, Scrum, Akademia PMP®), zmianą (Change Management), ryzykiem (M_o_R®), portfelem (MoP®) i wiele, wiele więcej.

Regulamin promocji „Wakacje w doborowym towarzystwie”

  1. Promocja trwa od 24.06.2019 roku do 15.09.2019 roku. W tym czasie korzystający z promocji mogą się zapisać na dowolne szkolenie odbywające się w tym roku, począwszy od 1 lipca 2019 roku.
  2. Promocją objęte są wszystkie szkolenia otwarte organizowane przez Inprogress poza szkoleniami odbywającymi się w formie FAST TRACK.
  3. Aby skorzystać z promocji, należy zapisać się na szkolenie (korzystając z opcji Zapłać później lub Zarezerwuj) oraz napisać maila na adres szkolenia@inprogress.pl, w tytule wpisując LETNIA PROMOCJA. W treści maila należy podać numery zgłoszeń uczestników, którzy biorą udział w promocji.
  4. Z promocji mogą skorzystać grupy uczestników składające się co najmniej z dwóch osób. W przypadku, gdy na szkolenie zgłoszą się 2 osoby, każda z nich uzyska 70 zł zniżki. W przypadku 3 i więcej osób, każdy uczestnik otrzymuje 100 zł zniżki na szkolenie. Podane kwoty są kwotami netto.
  5. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami.
  6. W pozostałych kwestiach nieomówionych w regulaminie, obowiązuje Regulamin świadczenia usług oraz Regulamin promocji Inprogress.
  7. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.