Konferencja Agile² za nami!

19 września w Warszawie odbyła się konferencja Agile² – najbardziej zwinne wydarzenie września! Wśród uczestników konferencji znaleźli się kierownicy projektów, członkowie zespołów projektowych, pracownicy dużych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osoby zainteresowane tematyką zwinnego zarządzania projektami z całej Polski.

Wydarzenie organizowane przez Inprogress i ManageUp składało się z wykładów, warsztatów i networkingu. Wzięło w nim udział 120 osób, które miały okazję wymienić się doświadczeniami oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu Agile.

Tematyka konferencji

Tematyka obracała się wokół zwinnych metodyk zarządzania. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w wykładach z zakresu AgileSHIFT® i SAFe®. AgileSHIFT® jest narzędziem służącym do transformacji organizacji w organizację zwinną, które umożliwia poznanie i zrozumienie wartości i korzyści płynących ze zwinności. SAFe® to struktura skalowania Agile w całej organizacji, która utrzymuje i przyspiesza czas wprowadzania produktów na rynek, zwiększając wydajność, jakość i zaangażowanie pracowników. Metoda ta pomaga przedsiębiorstwom w ciągłym i efektywnym dostarczaniu wartości zgodnie z przewidywalnym harmonogramem.

Po części wykładowej odbyły się warsztaty z zakresu AgilePM® i Scrum. Uczestnicy mogli wybrać jedną z dwóch opcji – grę szkoleniową Agile Game: Agile Warrior lub symulację biznesową SCRUMtastic Business Simulation.

Więcej informacji o metodykach omawianych podczas konferencji znajdziecie na naszej stronie internetowej: zwinne zarządzanie projektami – metodyki i narzędzia.

Konferencja Agile w Warszawie. Inprogress

Prelegenci podczas konferencji Agile²

Uczestnicy konferencji mieli możliwość wysłuchać wykładów i wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez wybitnych specjalistów z zakresu zwinnego zarządzania projektami. Wśród nich znaleźli się:

  • Allan Thomson – akredytowany Project Manager z 25-letnim doświadczeniem w realizacji projektów, a także zarządzaniu programami i biurem projektów. W maju 2014 toku dołączył do AXELOS i zaangażował się w udoskonalenie nowej wersji metodyki PRINCE2®. W swojej karierze zawodowej wdrażał metodyki zarządzania projektami, ryzykiem i zmianami w organizacjach. Jako międzynarodowy PPM Product Ambassador odpowiada za reprezentowanie produktów AXELOS podczas konferencji i wydarzeń.
  • Marta Pomorska – trenerka z wieloletnim doświadczeniem w pracy w międzynarodowym środowisku, m.in. w obszarze zarządzania projektami. Odpowiadała za efektywne zarządzanie złożonymi projektami i programami międzynarodowymi w zakresie lokalizacji językowych zgodnie z podejściem Agile. Koordynowała prace zespołów projektowych na całym świecie, m.in. w Unii Europejskiej, Azji czy Pacyfiku. Współpracowała z takimi firmami jak Volvo, PayPal, AliExpress czy Microsoft.
  • Marek Małkowski – ekspert w zarządzaniu projektami zwinnymi i klasycznymi, który posiada doświadczenie w pracy m.in. w Stanach Zjednoczonych, Azji, Skandynawii czy Polsce. Realizował projekty dla wielu korporacji: BOSCH, DANONE, DANFOSS czy ATOS. Obecnie jest Scrum Masterem pracującym w framework’u SAFe® (NORDEA). Trener Inprogress.

Dziękujemy za udział w konferencji!

Wszystkim uczestnikom konferencji Agile² dziękujemy za bardzo inspirujący dzień i ogromne zaangażowanie podczas warsztatów! Mamy ogromną nadzieję, że czas spędzony z nami był dla Państwa wartościowy i że zobaczymy się przy najbliższej możliwej okazji. Tych, którzy nie mogli wziąć udział w wydarzeniu, serdeczne zapraszamy do obserwowania naszych stron na Facebooku – znajdziecie tam najświeższe informacje o inicjatywach organizowanych przez ManageUp i Inprogress:

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych