Dołącz do naszego zespołu! Szukamy trenerów DevOps / Agile / SCRUM

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi ogłoszeniami o pracę w Inprogress! Tym razem szukamy trenerów DevOps, Agile i SCRUM.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

Jako trener Inprogress będziesz odpowiedzialny za prowadzanie autoryzowanych, akredytowanych szkoleń, przygotowujących naszych klientów do uzyskania międzynarodowej certyfikacji. Oprócz tego, do Twoich zadań będzie należał rozwój oferty Inprogress z zakresu usług doradczych i szkoleniowych (m.in. poprzez tworzenie własnych, autorskich szkoleń). Będziesz ściśle współpracować z różnymi działami naszej firmy, oferując wsparcie merytoryczne podczas tworzenia materiałów marketingowych i handlowych.

Jesteśmy bardzo zgranym zespołem, a nasi trenerzy to najlepsi specjaliści w kraju! Dołączając do nas, masz gwarancję realnego rozwoju zawodowego (m.in. poprzez udział w akredytowanych szkoleniach oraz zdobywanie nowych uprawnień trenerskich) oraz dużej ilości ciekawej pracy, nagradzanej satysfakcjonującym wynagrodzeniem! 🙂

Od Ciebie oczekujemy, m.in. dyspozycyjności, gotowości do podróży służbowych (nasze szkolenia odbywają się w całej Polsce), dobrej umiejętności prowadzenia prezentacji potwierdzonej dotychczasowym doświadczeniem oraz znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Zainteresowani? Sprawdźcie najświeższe oferty pracy!

Dołącz do nas – zostań trenerem DevOps!

Jeśli posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie w stosowaniu zwinnych metod zarządzania lub doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania (udokumentowane pełnienie roli Scrum Mastera, Project Manager’a, Software Developer’a, Product Owner’a, IT Service Manager’a, Process Owner’a, Team Leader’a pracującego ze zwinnymi metodami zarządzania), sprawdź naszą ofertę i zostań trenerem DevOps:

Ogłoszenie o pracę – trener DevOps

Sprawdź również naszą dotychczasową ofertę szkoleń z zakresu DevOps.

Poszukujemy trenera SCRUM!

Jeśli posiadasz o najmniej 3-letnie doświadczenie w stosowaniu zwinnych metod zarządzania lub doświadczenie wytwarzaniu oprogramowania (udokumentowane pełnienie roli Scrum Mastera, Project Manager’a, Team Leader’a pracującego ze zwinnymi metodami zarządzania, Agile Coach’a, Software Developer’a, Product Owner’a), dołącz do naszego zespołu jako trener SCRUM:

Ogłoszenie o pracę – trener Scrum

Sprawdź również naszą dotychczasową ofertę szkoleń z zakresu SCRUM.

Zostań trenerem Agile

Jeżeli posiadasz  najmniej 3-letnie doświadczenie w stosowaniu zwinnych metod zarządzania lub doświadczenie wytwarzaniu oprogramowania (udokumentowane pełnienie roli Project Manager’a, Team Leader’a pracującego ze zwinnymi metodami zarządzania, Agile Coach’a, Software Developer’a, Scrum Mastera, Product Owner’a), zostań trenerem Agile:

Ogłoszenie o pracę – trener Agile

Sprawdź również naszą dotychczasową ofertę szkoleń z zakresu Agile.

Pamiętaj o klauzuli!

Pamiętaj o umieszczeniu poniższej klauzuli zgody w swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez INPROGRESS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 95, 30-149 Kraków, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000427134, NIP 6772369990, REGON 121185610 zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych opisanymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o. dodaj do CV także poniższą zgodę:
Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o.. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Więcej informacji o tym, co się dzieje z Twoimi danymi, znajdziesz na stronie: Informacje dot. RODO w procesie rekrutacji w Inprogress.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych