Aplikacja Inprogress Plus już dostępna!

W końcu nadszedł ważny dzień w historii Inprogress Plus! Po kilku miesiącach ciężkiej pracy światło dzienne ujrzała nasza aplikacja! Główną zaletą aplikacji jest ułatwienie korzystania z subskrypcji. W jednym miejscu znajdziesz opisy i terminy szkoleń, quizy, formularze rezerwacji i zakupu, a także historię zrealizowanych szkoleń! O szczegółach aplikacji przeczytasz tutaj: Aplikacja Inprogress Plus.

Jak pobrać aplikację?

Aplikacja jest dostępna obecnie jedynie na system Android i znajdziecie ją w sklepie Google Play. Aby mieć pełny dostęp do wszystkich funkcjonalności zaloguj się wykorzystując adres e-mail, na którym masz zakupioną subskrypcję Inprogress Plus.

WAŻNE! W historii zamówień i odbytych szkoleń subskrybenci mogą zobaczyć informacje tylko o szkoleniach, na które zapisali się przez aplikację.

W razie jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. 

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych