Nasz zespół

Michał Pacyna

Michał Pacyna

Prezes Zarządu

michal.pacyna@inprogress.pl

Odpowiada za ciągły rozwój firmy i sprinterskie tempo w zdobywaniu nowych akredytacji. W wolnych chwilach (?!) chętnie gra na saksofonie i zagłębia się w tajniki sztuki prawniczej, pochłaniając kolejne kryminały rodem z amerykańskich kancelarii. Bez pamięci zakochany w swoich niezwykłych dzieciach: dwóch córeczkach i… firmie INPROGRESS.

Michał Pacyna
Piotr Hajto

Piotr Hajto

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Handlowy

piotr.hajto@inprogress.pl

Odpowiada za sprzedaż i dba o dobre relacje z Klientami. Człowiek instytucja – niestraszne mu żadne zadanie! Słynie z poczucia humoru i miłości do czekolady (którą z przyjemnością częstuje cały zespół). Zamiłowanie do kulturystyki sprawia, że jednym palcem potrafi przenieść stos materiałów szkoleniowych.

Piotr Hajto
Małgorzata Stefańska

Małgorzata Stefańska

Marketing Manager

malgorzata.stefanska@inprogress.pl

Czarodziejka marketingu internetowego Inprogress i miłośniczka działań promocyjnych. Ceryfikowany specjalista Google AdWords oraz Google Analytics. Życiowa perfekcjonistka, pasjonatka stand up’u i dalekich podróży. Do szaleństwa zakochana w języku hiszpańskim i tańcu towarzyskim.

Małgorzata Stefańska
Anna Bidas

Anna Bidas

Specjalista ds. Obsługi Klienta

anna.bidas@inprogress.pl

Jako Doradca Klienta ds. Szkoleń jest pierwszym ogniwem, łączącym Klienta z INPROGRESS. Profesjonalne operowanie głosem (uwaga, to nie automatyczna sekretarka!) oraz przepełniona troską chęć udzielenia wszelkich możliwych informacji sprawia, że zwykła rozmowa niepostrzeżenie zmienia się w ciepłą wymianę myśli. Maksymalnie zaangażowana we wszystko co robi, zawsze znajduje czas, by dostrzec i okrasić odpowiednim komplementem to, co innym umyka w pędzie zdarzeń. Interesuje się wszelkimi informacjami z obszaru zdrowego trybu życia.

Anna Bidas
Krzysztof Kliś

Krzysztof Kliś

Specjalista ds. Obsługi Klienta

krzysztof.klis@inprogress.pl

Jest osobą, która zawsze z entuzjazmem podejmuje się kontaktu z Klientami. Chętnie informuje ich o ofercie oraz dba o to, aby jakość obsługi przebiegała sprawnie, rzeczowo i w dobrej atmosferze. W wolnych chwilach śledzi wszelkie możliwe wydarzenia ze świata sportu i podróżuje po świecie w poszukiwaniu cieplejszego klimatu.

Krzysztof Kliś
Agnieszka Wolan

Agnieszka Wolan

Kierownik Działu Szkoleń Otwartych

agnieszka.wolan@inprogress.pl

Dba o organizację szkoleń otwartych. Prywatnie jest wielką miłośniczką książek grozy, która o Kingu może mówić godzinami, a na słowo „wampir” reaguje szczerym zainteresowaniem. Miesiące, które spędziła w Egipcie zaowocowały nie tylko piękną opalenizną, ale i nową pasją – Agnieszka jest jedną z pierwszych osób w Polsce trenujących speed-ball.

Agnieszka Wolan
Anna Rutkowska

Anna Rutkowska

Specjalista ds. Obsługi Kluczowych Klientów

anna.rutkowska@inprogress.pl

W Inprogress wspiera dział sprzedaży dbając o dobre relacje z Klientami. Słynie z poczucia humoru i zaraża wszystkich dookoła optymizmem. Prywatnie miłośniczka kawy i dobrych kryminałów, które może czytać długimi godzinami. W wolnych chwila biega, jeździ na rowerze oraz rozwija swoją nową pasje, którą jest wystrój wnętrz.

Anna Rutkowska
Filip Majka

Filip Majka

Specjalista ds. Obsługi Kluczowych Klientów

filip.majka@inprogress.pl

Filip Majka
Marta Morek

Marta Morek

Specjalista ds. Obsługi Kluczowych Klientów

marta.morek@inprogress.pl

Odpowiedzialna za dobre relacje z klientami. Na co dzień wspiera dział sprzedaży. Z wykształcenia technolog chemiczny, który wykorzystuje zdobytą wiedzę do produkcji własnych kosmetyków. Miłośniczka japońskiej kuchni, filmów Marvela i muzyki rockowej.

Marta Morek
Agnieszka Madej

Agnieszka Madej

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

agnieszka.madej@inprogress.pl

Koordynatorka szkoleń otwartych, z wykształcenia magister politologii i zarządzania. Wykształcenie i zdobyte doświadczenie sprawiło, że lubi konkrety i tak też pracuje. Metodycznie, od początku, do pełnego zakończenia każdego zadania. Nie znosi owijania w bawełnę i zawsze mówi to, co myśli. Miłośniczka wizażu i zdrowego trybu życia. Jej jedynymi słabościami są książki i szminki, na które jest w stanie wydać każde pieniądze.

Agnieszka Madej
Sylwia Rupińska

Sylwia Rupińska

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

sylwia.rupinska@inprogress.pl

Odpowiedzialna za organizację szkoleń zamkniętych. W wolnych chwilach poświęca się pasjom takim jak taniec i zgłębianie tajemnic kuchni włoskiej. Zakochana w swoim kocie.

Sylwia Rupińska
Karina Piątek

Karina Piątek

Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

karina.piatek@inprogress.pl

Interesuje się zdrową żywnością i składami kosmetyków. Uwielbia bawić się słowem, oglądać Przyjaciół, Wikingów oraz Gwiezdne Wojny. Regeneruje się słuchając muzyki. Po skoku ze spadochronem docenia twarde stąpanie po Ziemi, ale bardzo lubi takie wyzwania.

Karina Piątek
Żaneta Krupnik

Żaneta Krupnik

Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

zaneta.krupnik@inprogress.pl

Planowanie i organizowanie towarzyszy jej niemalże od zawsze, dlatego w tym temacie czuje się jak ryba w wodzie. Zwykle lubi kiedy sporo się dzieje, ale ponieważ ceni sobie równowagę, najchętniej odpoczywa w ciszy na łonie przyrody. Uwielbia chodzić boso po trawie, zamykać smak lata w słoikach, otulać się muzyką i oglądać filmy na dużym ekranie. Wolne wieczory poświęca inspirującym lekturom i zgłębianiu tajemnic medycyny naturalnej.

Żaneta Krupnik
Natalia Kondej

Natalia Kondej

Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

natalia.kondej@inprogress.pl

Psycholog. Odpowiada za koordynacje szkoleń zamkniętych. Prywatnie miłośniczka kryminałów i podróży. Wielka fanka męskiej piłki ręcznej. Wolny czas spędza na łonie natury lub w zatłoczonej hali, kibicując swojej ukochanej drużynie. Pasjonatka psychologii sądowej.

Natalia Kondej
Katarzyna Bunikowska

Katarzyna Bunikowska

Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

katarzyna.bunikowska@inprogress.pl

Katarzyna Bunikowska
Rafał Czarny

Rafał Czarny

Główny Projektant Gier Szkoleniowych

rafal.czarny@inprogress.pl

Psycholog, trener, edukator. W jego przekonaniu życie to ciągła nauka i doskonalenie posiadanych kompetencji. Od 2009 roku związany z branżą szkoleniową. W INPROGRESS od 2015 roku zajmuje się rozwojem usług szkoleniowych o planszowe gry szkoleniowe. Do tej pory stworzył dwa tytuły do najbardziej popularnych metodyk zarządzania projektami: PRINCE2® oraz AgilePM®. Podczas projektowania kolejnych narzędzi okazjonalnie prowadzi szkolenia rozwijające tzw. kompetencje miękkie oraz z metodyki zarządzania zmianą Change Management.

Rafał Czarny
Michał Eromin

Michał Eromin

Projektant Gier Szkoleniowych

michal.eromin@inprogress.pl

Z wykształcenia socjolog, z zamiłowania gracz. Tworzenie gier szkoleniowych jest więc nie tylko pracą ale i pasją. Wolne chwile spędza ze znajomymi – przy stole z grami planszowymi albo w sieci, zdobywając kolejne levele dla swoich postaci. Kiedy akurat nie gra, biega (głównie za Pokemonami), tworzy grafikę i czyta fantastykę.

Michał Eromin
Sylwia Nur

Sylwia Nur

Office Manager

sylwia.nur@inprogress.pl

Dba o kompleksowe zarządzanie administracją firmy. Pełna niepohamowanej kreatywności i zapału do nowych wyzwań. Kobieta niepoprawnie zakochana w pracy, swoim kocie rasy syberyjskiej i słodkim kremie pistacjowym. Z miłości do piękna zdobywa z wytrwałością i pasją szczyty górskie. Każdego dnia zaraża ludzi uśmiechem niosąc miłe słowo, nie odrywając przy tym stóp od ziemi swą kompetencją i umiejętnościami.

Sylwia Nur
Ewa Biela

Ewa Biela

Specjalista ds. Finansowo – Księgowych

ewa.biela@inprogress.pl

Z uśmiechem porządkuje faktury i dokumenty firmowe. Lubi dobrą muzykę, bez zbędnych podziałów na stare i nowe. Uwielbia słońce i ciepły wiatr we włosach, marzy o wakacjach na które zabierze ze sobą słuchawki, okulary przeciwsłoneczne i dobry humor.

Ewa Biela
Anna Tomaszewska

Anna Tomaszewska

Specjalista ds. Prawnych i Obsługi Szkoleń

anna.tomaszewska@inprogress.pl

Odpowiada za organizację szkoleń. Jest również nieocenionym wsparciem prawnym. Perfekcjonistka w pracy, bałaganiara w domu. Pasjonatka dobrego i zdrowego jedzenia, uwielbia kulinarne eksperymenty. Kocha książki dla dzieci i kryminały, szczególnie te napisane w języku niemieckim. Odkąd została mamą, interesuje się edukacją i wychowaniem alternatywnym.

Anna Tomaszewska
Maria Machnik

Maria Machnik

Specjalista ds. Rozliczeń Kluczowych Klientów

maria.machnik@inprogress.pl

Odpowiada za sprawy księgowe. Jej znaki rozpoznawcze to cięta riposta i nieodparty urok osobisty. Zainteresowanie dendrologią sprawia, że potrafi bez zająknięcia wyliczyć wszystkie łacińskie nazwy drzew (oczywiście w kolejności alfabetycznej!)

Maria Machnik
Monika Smolis

Monika Smolis

Młodszy Specjalista ds. Administracyjno-Księgowych

monika.smolis@inprogress.pl

Na co dzień jest wsparciem w dziale księgowym i administracyjnym. Wielbicielka książek i seriali detektywistycznych. Od najmłodszych lat wielka miłośniczka sportów zimowych. W wolnych chwilach testuje nowe przepisy kulinarne (z różnym skutkiem).

Monika Smolis
Daniel Opałka

Daniel Opałka

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

daniel.opalka@inprogress.pl

Interesuje się marketingiem internetowym, szczególnie mediami społecznościowymi. Śledzi kryzysy w social mediach i stara się ich nie wywoływać. W wolnym czasie najchętniej gotuje i próbuje nauczyć się języka czeskiego.

Daniel Opałka
Dołącz do nas!

Dołącz do nas!

Oferty pracy

Bądźmy w kontakcie

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.