UWAGA! Zmiany i nowości w Inprogress+!

Jesteśmy podekscytowani, że możemy dziś ogłosić aktualizację subskrypcji Inprogress+! Wprowadza ona szereg zmian, dzięki czemu program będzie dla Was jeszcze bardziej wartościowy i funkcjonalny.


Dwa plany subskrypcji

Wprowadzamy nowy plan subskrypcji, który będzie trwał aż 12 miesięcy! Plan na 6 miesięcy pozostaje dostępny, ale likwidujemy opcję przedłużenia subskrypcji. Pozwoli to na lepsze dostosowanie się do potrzeb zarówno osób indywidualnych, jak i firm.

  • Długoterminowy plan na 12 miesięcy jest korzystny dla tych, którzy potrzebują więcej czasu na rozplanowanie swojej ścieżki rozwoju.
  • 6-miesięczny plan jest idealny dla osób, które są w stanie pogodzić intensywny rozwój z pracą zawodową, życiem rodzinnym lub potrzebują w krótkim czasie rozwinąć kilka kluczowych kompetencji.
6 MIESIĘCY12 MIESIĘCY
dla konsumentów i firm2500 zł netto + 23% VAT4100 zł netto + 23% VAT
dla sektora publicznego3075 zł netto=brutto5043 zł netto=brutto

SET (Skills Expansion Training)

Wprowadzamy nowy format „miniwarsztatów” – są to 2-3 godzinne spotkania online, skupiające się na zdobyciu i przećwiczeniu praktycznych umiejętności z różnych obszarów. Są doskonałym uzupełnieniem już odbytych szkoleń lub wstępem do pełnowymiarowego szkolenia.

Krótkie i skuteczne. Umożliwiają szybkie przyswojenie nowych umiejętności, bez konieczności poświęcania na to wielu dni. SETy pozwolą się skupić na praktycznych umiejętnościach, które można „od razu” wykorzystać w swojej pracy.

Szkolenia w języku angielskim

Do oferty Inprogress+ dodaliśmy również szkolenia anglojęzyczne:

Dzięki temu możecie poszerzać swoją wiedzę również w ramach terminów, do tej pory dla Was niedostępnych. Wiele osób zgłaszało nam, że pracują w międzynarodowych środowiskach i zależy im, aby uczestniczyć w szkoleniach również w języku angielskim, co ułatwia porozumiewanie się i pracę w zróżnicowanych zespołach.

Raportowanie postępów

Dla firm, które zakupią dla swoich pracowników i aktywują co najmniej pięć subskrypcji, oferujemy możliwość raportowania postępów pracowników. Gwarantujemy trzy raporty w okresie trwania subskrypcji. Raporty mogą obejmować liczbę i temat i poziom zrealizowanych szkoleń przez pracownika i/lub liczbę i rodzaj uzyskanych certyfikatów.

Umożliwi to działom HR monitorowanie i analizowanie postępów pracowników, a w rezultacie efektywne zarządzanie rozwojem zespołu.

Dzięki tym raportom organizacje mogą ocenić zapotrzebowanie, skuteczność szkoleń i dostosować przyszłe inwestycje szkoleniowe do potrzeb zespołu.

Cyfrowe odznaki

Nowi subskrybenci, którzy wyrażą zgodę podczas zakupu, oraz obecni subskrybenci, którzy wyślą do nas prośbę (marketing@inprogress.pl), mają możliwość otrzymania cyfrowej odznaki na start i zakończenie subskrypcji.

To potwierdzenie dla Was i informacja dla Waszych współpracowników, przełożonych oraz potencjalnych pracodawców, że inwestujecie w swój ROZWÓJ i zależy Wam na utrzymaniu wysokiego poziomu kompetencji zawodowych.

Więcej o cyfrowych odznakach przeczytacie tutaj.

Zobacz nowy regulamin subskrypcji Inprogress+ ze zmianami, które weszły w życie 6 maja 2024 r.

Na koniec chcemy Wam podziękować za zaufanie i nieustanne wsparcie i wszystkie pomysły na rozwój subskrypcji, które do nas przesyłacie. Aktualizacje, które wprowadzamy do Inprogress+, są wynikiem naszego zaangażowania w dostarczanie usług najwyższej jakości. Wszystkie zmiany są tworzone z myślą o Was – naszych Klientach – aby subskrypcja była jeszcze bardziej użyteczna, efektywna i dostarczała większej wartości. Wasz rozwój jest naszym priorytetem, a Inprogress+ to narzędzie, które ma Wam pomóc osiągnąć sukces zawodowy.

Zapraszamy do dołączenia i dalszego korzystania z Subskrypcji Inprogress+. Cieszcie się wyjątkowymi możliwościami rozwoju! 🚀

Jeśli masz pytania lub wątpliwości odnośnie do wprowadzanych zmian skontaktuj się z nami!