Zdobądź digital badge Inprogress+!

Wprowadzamy digital badge Inprogress+ za pośrednictwem serwisu Credly!

W dzisiejszym dynamicznym świecie zawodowym, gdzie zmiany zachodzą w zawrotnym tempie, niezwykle istotne jest nieustanne doskonalenie swoich umiejętności. Ale jak sprawić, by Twoje starania i osiągnięcia były widoczne dla innych? Pomóc mogą cyfrowe odznaki, które w nowoczesny sposób potwierdzają Twoje osiągnięcia oraz udział w różnych programach rozwojowych. Digital Badge to nie tylko dowód na Twoje zaangażowanie w rozwój zawodowy i osobisty, lecz także ułatwienie komunikacji. Dzięki nim możesz w przejrzysty sposób podkreślić swoje osiągnięcia, na platformach społecznościowych, np. w środowisku profesjonalistów, takim jak LinkedIn.

Wprowadzenie cyfrowych odznak Inprogress+

W Inprogress zależy nam na wspieraniu naszych klientów w ich drodze do sukcesu zawodowego. Dlatego z radością ogłaszamy wprowadzenie cyfrowych odznak Inprogress+. To nie tylko potwierdzenie dla Was. Ale także informacja dla Waszych współpracowników, przełożonych oraz potencjalnych pracodawców, że inwestujecie w swój rozwój i zależy Wam na utrzymaniu wysokiego poziomu kompetencji zawodowych.

Wprowadzamy 4 rodzaje odznak cyfrowych:

Jak zdobyć cyfrową odznakę Inprogress+?

Jeśli jesteś już czynnym subskrybentem, wystarczy, że wyślesz do nas prośbę o cyfrową odznakę na adres: marketing@inprogress.pl. Oto treść zgody, którą powinieneś przesłać w treści wiadomości mailowej:

„Ja _____ wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INPROGRESS w celu przyznania cyfrowej odznaki Inprogress+ Digital Badge za pośrednictwem portalu Credly.”

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Inprogress+, nie martw się – proces zdobycia cyfrowej odznaki jest równie prosty. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią zgodę podczas zakupu Inprogress+.

WAŻNE: Nowi subskrybenci, będą mieli przyznawane odznaki, po aktywowaniu subskrypcji.

Zachęcamy wszystkich naszych klientów do skorzystania z możliwości zdobycia cyfrowej odznaki Inprogress+, która jest potwierdzeniem Waszych wysiłków włożonych w rozwój zawodowy.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz pod linkiem.