Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź
Blog aktualności ze świata szkoleń
7.02.2019

Szukamy trenera analizy biznesowej i inżynierii wymagań!

Szukamy trenera analizy biznesowej i inżynierii wymagań!

Inprogress, lider w branży szkoleniowej w Polsce, zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko trenera analizy biznesowej i inżynierii wymagań.

Dlaczego warto?

Już od ponad 10 lat szkolimy kadrę managerską i zespoły projektowe w całej Polsce – w 2018 roku przeszkoliliśmy ponad 9 tys. osób, organizując ponad tysiąc szkoleń m.in. z zakresu zarządzania projektami, portfelem, programami czy zmianą. Inprogress to firma stawiająca na nieustanny rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez udział w szkoleniach, konferencjach oraz zdobywanie nowych uprawnień i certyfikacji. Szczegółowe informacje na temat Inprogress znajdziesz w zakładce O firmie.

Trener analizy biznesowej i inżynierii wymagań

Jeśli posiadasz co najmniej 4-letnie doświadczenie w obszarze inżynierii wymagań / analizy biznesowej, Twoje portfolio zawiera certyfikaty IREB/REQB Foundation Level lub IQBBA Foundation Level lub ISTQB Foundation Level lub CCBA, znasz język angielski na poziomie umożliwiającym prowadzenie szkoleń oraz potrafisz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem (i lubisz to robić!), koniecznie sprawdź szczegóły rekrutacji:

Trener analizy biznesowej – Inprogress

Do Twoich zadań będzie należało m.in. prowadzenie szkoleń dla specjalistów IT z zakresu inżynierii wymagań, analizy biznesowej i nie tylko oraz wsparcie merytoryczne i marketingowe dla firmy w zakresie Twojej specjalizacji.

Wyślij CV już dzisiaj! Pamiętaj o klauzuli RODO 

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z firmą Inprogress, chcesz postawić na swój rozwój zawodowy i zdobywanie nowych uprawnień trenerskich, wyślij nam swoją aplikację! Nie zapomnij o klauzuli umożliwiającej nam przetwarzanie Twoich danych osobowych. Jeśli chcesz wiedzieć, co się dzieje z Twoimi danymi osobowymi w trakcie procesu rekrutacji, zapoznaj się z naszym artykułem na blogu – RODO w Inprogress.

CV prosimy wysyłać na adres mailowy rekrutacja@inprogress.pl