Szczegóły

  • 3h
  • polski

Opis szkolenia

Rozpoczęcie projektu jest kluczowe dla jego powodzenia. Jak więc zorganizować spotkanie kick-off, które będzie skuteczne, motywujące i inspirujące dla wszystkich uczestników? Warsztaty Skuteczny kick-off meeting w praktyce to idealna okazja, by nauczyć się, jak prowadzić pierwsze spotkanie w projekcie, niezależnie od tego, czy jest ono z klientem wewnętrznym, czy zewnętrznym. 

Dowiesz się, jak stworzyć efektywną agendę, uniknąć najczęstszych błędów w zaproszeniach i prowadzeniu spotkań oraz jak zapewnić, że kick-off meeting przyniesie oczekiwane rezultaty. Dzięki praktycznym ćwiczeniom i analizie rzeczywistych przykładów, zrozumiesz, jak nadać spotkaniu odpowiedni ton i ustanowić wyraźną rolę kierownika projektu. 

Co zyskasz? 

  • Tworzenie agendy: Nauczysz się, jak napisać atrakcyjne zaproszenie, stworzyć spójną agendę i nadać spotkaniu odpowiedni tytuł. 
  • Praktyczne umiejętności: Otrzymasz wskazówki dotyczące prowadzenia skutecznych spotkań projektowych, w tym online, aby utrzymać uwagę i zaangażowanie uczestników. 
  • Analiza błędów: Przeanalizujemy przykłady błędnie przygotowanych zaproszeń, agend oraz minutek ze spotkań, aby zidentyfikować, czego unikać. 
  • Ćwiczenia praktyczne: Będziesz miał(a) 30 minut na przygotowanie trzech slajdów w PowerPoint dla przykładowego projektu, a następnie zaprezentujesz je i otrzymasz feedback. 

Warsztaty są skierowane przede wszystkim do obecnych i przyszłych kierowników projektów, ale skorzystają z nich również osoby, które chcą poprawić swoje umiejętności w organizacji i prowadzeniu spotkań projektowych. Dzięki praktycznym ćwiczeniom i interaktywnemu podejściu, zdobędziesz umiejętności, które pomogą Ci w skutecznym prowadzeniu pierwszego spotkania projektu. 

Nie czekaj! Zapisz się już dziś i dowiedz się, jak zorganizować kick-off meeting, który zrobi wrażenie i położy solidne fundamenty pod Twój projekt. 

Kliknij, by dowiedzieć się więcej o SET (Skills Expansion Training).

Jak organizujemy szkolenia?

SETy odbywają się w każdy czwartek oraz w jedną sobotę w miesiącu, o 9:00, 13:00 lub 18:00.

Program szkolenia

Nasze warsztaty oferują elastyczne podejście do nauki, dostosowane do potrzeb uczestników. W ramach każdej sesji eksplorujemy tematy, które przyniosą uczestnikom największą wartość. Bez sztywnych programów, warsztaty pozwalają na interaktywne dyskusje, praktyczne ćwiczenia oraz głębokie zanurzenie w obszarach związanych z konkretnymi zagadnieniami.

Zapraszamy do dołączenia i czerpania korzyści z takiego podejścia, które wspiera kreatywność, aktywne uczestnictwo oraz praktyczną naukę w zgodzie z własnymi celami.