Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź
Blog aktualności ze świata szkoleń
12.03.2020

Szkolenia online – alternatywa dla szkoleń stacjonarnych

Szkolenia online – alternatywa dla szkoleń stacjonarnych

Uruchomiliśmy specjalną ofertę szkoleń online. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z informacjami, w jaki sposób zapisać się na takie szkolenie oraz jaki jest jego przebieg.

Szkolenia Virtual Classroom – na czym polegają?

Szkolenia otwarte i zamknięte będą dostępne w formie online. W takim wypadku trener będzie przebywał sam na sali z kamerą, a uczestnicy będą mogli uczestniczyć w szkoleniu przed komputerem. Szkolenie będzie odbywało się w regularnych godzinach (9-17), a o jego przebiegu na bieżąco będzie informował nasz trener.

Jak się zapisać na to szkolenie? Wystarczy skorzystać z terminarza szkoleń i wybrać odpowiedni termin szkolenia: Szkolenia online – harmonogram.

Szkolenia hybrydowe – na czym polegają?

UWAGA! Aktualizacja: w związku z nowymi restrykcjami zawieszamy możliwość zapisywania się na szkolenia hybrydowe. Wszystkie szkolenia odbywają się w formie Virtual Classroom.

Szkolenie hybrydowe to rozwiązanie pośrednie pomiędzy szkoleniami stacjonarnymi a szkoleniami online. Polega ono na transmisji online szkoleń, które w dalszym ciągu odbywają się stacjonarnie. Uczestnicy, którzy zdecydują się na formę online, będą mogli śledzić szkolenie i zadawać pytania w jego trakcie.

Jak się zapisać na to szkolenie? Wystarczy zapisać się na szkolenie w terminarzu szkoleń i zaznaczyć w formularzu zamówienia opcję SZKOLENIE ONLINE, dostępną w rubryce “Dodatki”.

Informacje organizacyjne – jak wyglądają szkolenia?

Trener poprowadzi szkolenie z użyciem prezentacji, flipcharta i innych technik szkoleniowych. W odpowiednich momentach będzie przeprowadzał z uczestnikami sesję Q&A – uczestnicy będą mieli możliwość zadania pytania na specjalnym czacie. Podczas szkolenia nie będzie jednak możliwości korzystania z mikrofonu. W większości przypadków szkolenia będą transmitowane z naszych sal szkoleniowych w Krakowie.

Dodatkowe informacje:

  • materiały szkoleniowe uczestnicy otrzymują mailowo lub są one wysyłane kurierem (za dodatkową opłatą 50 zł),
  • grupy szkoleniowe “online” będą początkowo liczyły maksymalnie 15 osób,
  • egzamin będzie odbywał się w formie online. W przypadku szkoleń akredytowanych przez APMG cena egzaminu online nie zmienia się w porównaniu do formy stacjonarnej, w przypadku szkoleń AXELOS do ceny egzaminu online doliczamy opłatę w wysokości 150 zł netto.

Wymagania sprzętowe

Jakie wymagania techniczne musi spełniać urządzenie, dzięki któremu uczestnik będzie miał możliwość wziąć udział w szkoleniu w formie Virtual Classroom lub szkoleniu hybrydowym? Uczestnik musi posiadać:

  • Komputer / laptop z systemem Windows 7/8/10, Mac OS,
  • Głośniki,
  • Dowolne łącze internetowe.

Szkolenie odbędzie się poprzez bezpłatną aplikację Zoom. Jeśli nie macie możliwości pobrania aplikacji, możecie skorzystać z opcji obejrzenia szkolenia w formie online, przez przeglądarkę internetową (jedną z podanych: Internet Explorer 11, Microsoft Edge, najnowsza wersja programu Chrome, najnowsza wersja przeglądarki Firefox, Safari). Uczestnicy otrzymają link do aplikacji po zapisaniu się na szkolenie.

O szczegóły pytajcie naszych Specjalistów ds. Obsługi Klienta.