Studia podyplomowe „Zarządzanie Projektami (Project Management)” na UWr!

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe „Zarządzanie Projektami (Project Management)” organizowane na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Studia podyplomowe Zarządzanie Projektami (Project Management) na UWr

Studia podyplomowe składają się z 16 przedmiotów z zakresu zarządzania projektami, narzędzi rachunkowości zarządczej i controlingu, budowania zespołu projektowego czy też zarządzania ryzykiem i jakością w projekcie.

Kadrę studiów podyplomowych stanowią praktycy w swojej dziedzinie – osoby z ogromnym stażem w zarządzaniu projektami, posiadające na swoim koncie wiele skutecznie zrealizowanych projektów. Zajęcia z zakresu tradycyjnego zarządzania projektami zgodnie z metodyką PRINCE2® będą prowadzili doświadczeni trenerzy Inprogress. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat PRINCE2®, jednej z najpopularniejszych na świecie metodyk zarządzania projektami, zapraszamy do zapoznania się z artykułami:

Dla kogo studia?

Studia podyplomowe Zarządzanie Projektami (Project Management) na Uniwersytecie Wrocławskim są przeznaczone dla kadry kierowniczej, managerów, pracowników sektora publicznego, przedsiębiorców lub osób, które swoją przyszłość zawodową wiążą z zarządzaniem projektami.

Uczestnicy studiów poszerzą swoją wiedzę i zdobędą nowe umiejętności z zakresu m.in.:

  • metodyk wykorzystywanych w zarządzaniu projektami do osiągnięcia rentowności zainwestowanego kapitału, terminowej realizacji zobowiązań czy tworzenia bazy finansowej,
  • logiczno-analitycznego myślenia niezbędnego do skutecznego ukończenia realizowanych projektów,
  • analizy i zarządzania projektami inwestycyjnymi,
  • informatycznych aspektów zarządzania projektami.

Zasady rekrutacji i opłaty

Na studia podyplomowe Uniwersytetu Wrocławskiego może zapisać się każda osoba, która ukończyła studia wyższe (studia licencjackie, studia inżynierskie, studia magisterskie) na dowolnym kierunku. Koszt studiów wynosi 4000 zł. Absolwenci Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii mogą skorzystać ze specjalnej zniżki w wysokości 10%.

Więcej o studiach podyplomowych oraz zasadach rekrutacji znajdziecie tu. Zarejestrować się na studia możecie poprzez Internetową Rejestrację Kandydatów UWr. Ostateczny termin rekrutacji to 5 października 2018 r.

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych