Nowości w Inprogress

Wiosna inspiruje do wprowadzania zmian! Chętnie poddajemy się tej atmosferze, dlatego w naszej ofercie pojawiają się 2 nowe szkolenia. Sprawdź, czy nowe tematy Cię zainteresują!

COBIT® 2019 Foundation

COBIT 2019 to standard zarządzania IT, który pomaga firmom w skutecznym i efektywnym zarządzaniu swoimi zasobami informatycznymi. Szkolenie COBIT 2019 Foundation uczy, jak używać tego standardu w praktyce!

Czego więcej dowiesz się podczas szkolenia?

  • Nauczysz się identyfikować i zarządzać ryzykiem związanym z zasobami informatycznymi w firmie.
  • Zrozumiesz, jak COBIT 2019 pomaga w realizacji celów biznesowych poprzez zapewnienie skutecznego zarządzania IT.
  • Nauczysz się wykorzystywać COBIT 2019 do projektowania i wdrażania procesów IT w firmie.
  • Zdobędziesz wiedzę na temat zarządzania i monitorowania wydajności zasobów IT zgodnie z COBIT 2019.
  • Przygotujesz się do zdania egzaminu certyfikacyjnego COBIT 2019 Foundation i uzyskania międzynarodowej certyfikacji.

W naszej ofercie znajdziesz również szkolenie COBIT® 5 Foundation. COBIT 2019 to następca COBIT 5 i stanowi rozwinięcie jego koncepcji. Jeśli jesteś zainteresowany/a szkoleniem COBIT 2019 nie musisz mieć w swoim portfolio certyfikatu COBIT 5, a jeśli go masz to możesz potraktować nowe szkolenie jako szansa na uaktualnienie swojej wiedzy z tego zakresu 😉

Jira Basic – konfiguracja & zarządzanie projektem

To nasze autorskie szkolenie, które pokaże Ci jak łatwo można zarządzać projektem w Jirze! Dzięki niemu nauczysz się jak tworzyć zadania, definiować sprinty i raportować postępy prac. Szkolenie obejmuje zarówno teorię, jak i praktyczne ćwiczenia. Dzięki temu od razu wykorzystasz zdobytą wiedzę na konkretnym przykładzie!

Jeśli chcesz nauczyć się zarządzać projektem w Jirze to nasze szkolenie z pewnością Ci pomoże!

Nowe szkolenie jest kontynuacją szkolenia JIRA Basics, jednak skupia się na bardziej zaawansowanych funkcjonalnościach, takich jak konfiguracja i dostosowanie narzędzia do specyficznych potrzeb projektu. Możesz wziąć udział w obu szkoleniach lub w jednym wybranym. Obowiązuje pełna dowolność 😉

Pamiętaj, że nowe szkolenia możesz zrealizować w ramach subskrypcji Inprogress Plus! Sprawdź szczegóły!