Nowość w Inprogress: szkolenia wieczorowe

Nowość! Przygotowaliśmy dla Was ciekawe rozwiązanie – szkolenia w trybie wieczorowym! Które kursy z naszego portfolio są realizowane w tej formie? Dlaczego warto się na nie zapisać? Odpowiedzi na te i inne odpowiedzi znajdziecie w poniższym artykule.

Szkolenia wieczorowe – dlaczego warto?

Szkolenia wieczorowe to alternatywa dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie mogą wziąć udziału w szkoleniu odbywającym się w trybie stacjonarnym. Kursy trwają 5 dni i odbywają się w godzinach 18:00-21:00, zatem łączna liczba godzin pozostaje niezmienna w porównaniu do szkolenia 2-dniowego. Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

  • Materiał omawiany podczas szkolenia jest podzielony na mniejsze partie – możesz bardziej szczegółowo skupić się na każdym zagadnieniu.
  • Szkolenie trwa 5 dni – masz zatem więcej czasu na powtórki i przygotowanie do oficjalnego egzaminu.
  • Agenda szkolenia pozostaje niezmienna – przeprowadzimy Cię przez wszystkie zagadnienia tak samo, jak podczas szkoleń stacjonarnych.
  • Nie musisz rezygnować z pracy na rzecz szkolenia – każdego dnia w godzinach wieczorowych poświęcisz jedynie 3 godziny na udział w kursie.
  • Szkolenie odbywa się w formie Virtual Classroom – możesz zatem wziąć w nim udział, nie wychodząc z domu.

Aktualnie w formie wieczorowej odbywają się 2 nasze najpopularniejsze kursy – PRINCE2 6th Edition Foundation (Fast Track) oraz AgilePM Foundation. Przed rozpoczęciem szkolenia otrzymasz pracę przedkursową, dzięki której zapoznasz się z podstawami niezbędnymi do zrozumienia zagadnień omawianych przez trenera. W trakcie przygotowań do egzaminu możesz z kolei skorzystać z naszych autorskich aplikacji – symulatorów egzaminów.

https://www.facebook.com/sukceswzarzadzaniu/photos/a.147135968679703/2882437798482826/?type=3&theater

PRINCE2 6th Edition i AgilePM w trybie wieczorowym

W naszym harmonogramie szkoleń znajdziecie już pierwsze terminy szkoleń PRINCE2 oraz AgilePM w trybie wieczorowym. Wszystkie terminy znajdziecie, wybierając opcję ONLINE (wieczorowo) w rubryce miasta (po lewej stronie) lub klikając tutaj: terminarz szkoleń akredytowanych.

Szkolenia online – promocja

To nie wszystko! Kursy w trybie wieczorowym są oczywiście objęte naszą promocją. Na każde szkolenie Virtual Classroom otrzymasz 10% rabatu, a jeśli zdecydujesz się zapisać na drugie szkolenie online, to zapłacisz za nie aż 20% mniej! Szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji na szkolenia Virtual Classroom.

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych