Symulator egzaminów – pobierz aplikacje Inprogress!

Nowość od Inprogress – od dzisiaj możecie korzystać z naszych symulatorów egzaminów – wystarczy, że pobierzecie odpowiednią aplikację na swój telefon! W Google Play dostępne są już aplikacje z zakresu PRINCE2® 6th Edition, AgilePM®, M_o_R® czy Change Management!

Przygotuj się do egzaminu, nie wychodząc z domu!

Aplikacje Inprogress zostały stworzone w celu edukacyjnym i stanowią idealne uzupełnienie akredytowanych szkoleń. Użytkownicy mają okazję sprawdzić swoją wiedzę i zapoznać się z eksperckimi komentarzami, dzięki czemu będą lepiej przygotowani do zdania akredytowanego egzaminu. Dlaczego warto zainstalować aplikacje na swoim telefonie?

  • Z aplikacji możesz korzystać w dowolnym czasie i miejscu – nawet godzinę przed oficjalnym egzaminem.
  • Aplikacje są czytelne, przejrzyste i bardzo proste w obsłudze – żaden użytkownik nie powinien mieć problemów z korzystaniem z tego rozwiązania.
  • Dzięki symulatorom egzaminów powtórzysz materiał ze szkolenia w szybki i praktyczny sposób oraz utrwalisz zdobytą wiedzę.
  • Po zalogowaniu się do aplikacji możesz wziąć udział w rywalizacji ze swoimi znajomymi.

W każdej aplikacji znajdziecie 3 tryby uczenia się (Trening, Egzamin, Pojedynek 1vs1) oraz panel ze statystykami. Pytania w symulatorach są zbliżone w treści i formule do tych, które pojawiają się podczas oficjalnych egzaminów. Zadaniem użytkownika jest wskazanie jednego prawidłowego wariantu spośród czterech opcji. Czym zatem różnią się od siebie wszystkie tryby?

  • Trening – pytania podzielone są tematycznie zgodnie z agendą szkolenia, a poprawność odpowiedzi sprawdzana jest od razu.
  • Egzamin – jest to symulacja prawdziwego egzaminu z określonym czasem trwania. Wynik podawany jest po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania.
  • Pojedynek 1vs1 – zabawa, dzięki której użytkownicy mogą rywalizować między sobą.

Symulatory egzaminów – pobierz aplikacje!

Wszystkie pytania w symulatorach egzaminów zostały przygotowane przez naszych trenerów – ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z zakresu zarządzania projektami, zmianą czy ryzykiem. Aplikacje są zatem odzwierciedleniem ogromnej wiedzy praktycznej i teoretycznej oraz dokładnej znajomości wymagań stawianych podczas akredytowanych egzaminów.

Aplikacje znajdziecie w Google Play:

Masz dodatkowe pytania związane z aplikacjami? Skontaktuj się z nami mailowo: admin@inprogress.pl


Zrzuty ekrany aplikacji AgilePM® Foundation Exam Simulator

Szkolenia online – Virtual Classroom

Fanom rozwiązań internetowych przypominamy, że od niedawna nasze portfolio szkoleń zostało wzbogacone o ofertę akredytowanych szkoleń online! Dzięki temu rozwiązaniu możecie przygotować się do oficjalnych egzaminów bez wychodzenia z domu. Szkolenia odbywają się w naszym standardowym trybie (zazwyczaj w godzinach 9:00-17:00) i kończą się egzaminem, który również zdacie online. Szczegółowo o tej nowości informowaliśmy w osobnych artykule na blogu: Szkolenia online – alternatywa dla szkoleń stacjonarnych.

Cały czas rozwijamy się w tym zakresie i pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty! Aktualnie w harmonogramie znajdziecie pierwsze terminy szkoleń Virtual Classroom. Wśród nich PRINCE2® 6th Edition, AgilePM®, ITIL® 4, Change Management, Scrum oraz M_o_R®. Wystarczy, że w terminarzu szkoleń po lewej stronie wybierzecie opcję „Szkolenia online”. Już niebawem poinformujemy Was o wyjątkowej promocji na wszystkie kursy Virtual Classroom!