Egzaminy w obniżonych cenach dla Subskrybentów Inprogress+!

Jeśli jesteście gotowi na nowe szkolenia i nowe certyfikaty w Waszym portfolio? Teraz Subskrybenci Inprogress+ mają okazję skorzystać z promocji Last Minute Exam Promo, dzięki której mogą kupić egzaminy w obniżonych cenach! To wyjątkowa okazja, aby podnieść swoje kwalifikacje i oszczędzić trochę pieniędzy, które z pewnością przydadzą się na nadchodzący sezon urlopowy.

Co obejmuje promocja?

Jakie vouchery możesz wybrać?

Jak działa promocja?

  1. Promocja skierowana jest do aktywnych użytkowników subskrypcji Inprogress+, czyli z opłaconą i aktywowaną subskrypcją.
  2. Każdy subskrybent może skorzystać tylko raz z promocji wybierając tylko jeden egzamin lub pakiet egzamin + certyfikat papierowy.
  3. Złożone zamówienia należy opłacić najpóźniej do 14.04.2024 r.
  4. Promocja trwa od 07.03.2024 r. do 14.04.2024 r. lub do wyczerpania puli Egzaminów.
  5. Regulamin promocji.

Voucher na Egzamin wykupiony w promocji ważny jest do dnia 29.06.2024 r.

Promocja krok po kroku

KROK 1

Jeśli już korzystasz z subskrypcji Inprogress+, przejdź do kolejnego kroku.

Jednak, jeśli nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem, warto się zastanowić nad dołączeniem do naszej społeczności. Subskrypcja Inprogress+ otwiera drzwi do szerokiej gamy szkoleń, które wspierają Twój rozwój zawodowy i pomagają zdobywać cenne umiejętności. Co więcej, dzięki subskrypcji możesz oszczędzić znacznie więcej niż przy zakupie pojedynczych szkoleń.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat subskrypcji lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat korzyści, jakie oferujemy, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla Twojego rozwoju zawodowego.

KROK 2

Gdy już zdecydujesz, które szkolenie jest dla Ciebie odpowiednie i w jakim terminie chcesz je zrealizować, możesz dokonać zgłoszenia przez naszą stronę lub aplikację Inprogress. Wystarczy, że w polu „Uwagi do zamówienia” wpiszesz nazwę promocji „Last Minute Exam Promo„.

Warto jednak pamiętać, że promocja dotyczy wyłącznie egzaminu lub pakietu egzamin + certyfikat papierowy. Jeśli chcesz skorzystać z dodatkowych opcji, np. zakupu materiałów szkoleniowych, musisz zapłacić pełną kwotę za te dodatki.

KROK 3

Pamiętaj, że zamówienie w ramach promocji musi być opłacone do 14.04.2024 r. Jeśli nie zdążysz dokonać płatności w tym terminie, stracisz możliwość skorzystania z naszej zniżki.

Nie zwlekajcie z decyzją! To doskonała okazja, aby zdobyć certyfikaty, które pomogą Wam w dalszym rozwoju zawodowym. Śpieszcie się, ilość voucherów jest ograniczona!