Change Management Game: Bistro Rewolucja

Od poniedziałku nasza najnowsza gra szkoleniowa Change Management Game: Bistro Rewolucja na stałe zagości w programie szkolenia Change Management Foundation.

Rozgrywka stanowi punkt wyjścia do zbudowania podstaw wiedzy z zakresu zarządzania zmianą. Na bazie wspólnych doświadczeń trener ma możliwość obrazowego tłumaczenia specyfiki funkcjonowania dobrych praktyk zarządzania zmianą.

Zadaniem uczestników gry jest przekształcenie przeciętnej restauracji w ekskluzywny lokal i zajęcie silnej pozycji na rynku. Będą mogli to osiągnąć poprzez odpowiednie szkolenie, informowanie i motywowanie pracowników, a także dbanie o dobre stosunki z interesariuszami, by przekonać ich o słuszności dokonywanych zmian.

Rozgrywka umożliwia uczestnikom zrozumienie najważniejszych obszarów Change Management, takich jak: sposoby uczenia się ludzi dorosłych, mechanizmy motywowania pracowników, których dotyczy zmiana, modele przeprowadzania zmiany w organizacji, priorytetyzacja i komunikacja z interesariuszami oraz ich wpływ na efektywność zmiany, a także opór i sposoby radzenia sobie z oporem.

Dzięki grze uczestnicy poznają najczęstsze trudności pojawiające się w procesie wprowadzania zmian oraz możliwości radzenia sobie z nimi. Dowiedzą się też od czego zależy skuteczność zmiany i jak sprawić, aby przynosiła ona pożądane korzyści.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem gry Change Management Game: Bistro Rewolucja.

Dowiedz się więcej o grze…

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych