-15% na subskrypcję Inprogress Plus!

Rozwój osobisty i zdobywanie nowych umiejętności staje się teraz nie tylko satysfakcjonujący, ale również bardziej przyjazny dla Twojego budżetu, dzięki naszej świeżej promocji! Teraz, kupując subskrypcję Inprogress Plus i wybierając co najmniej dwa egzaminy możesz zaoszczędzić 15%. Oto kilka istotnych informacji, które warto mieć na uwadze.

Zasady promocji – łatwo, szybko, oszczędnie!

W okresie trwania promocji, tj. od 6 grudnia 2023 r. do 31 stycznia 2024 r., cena subskrypcji Inprogress Plus zostanie obniżona o 15% pod warunkiem, że wybierzesz co najmniej dwa egzaminy, z czego przynajmniej jeden musi być z portfolio PeopleCert. Do wyboru są:

Przygotowaliśmy specjalną tabelę, gdzie znajdziesz informacje o cenach subskrypcji. Przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić:

UsługaCena regularnaCena promocyjna (-15%)Najniższa cena sprzed ostatnich 30 dni
Subskrypcja Inprogress Plus2500 zł netto + VAT2 125 zł netto + VAT2100 zł netto + VAT

Rozwijaj się we własnym tempie dzięki subskrypcji Inprogress Plus! Zyskaj dostęp do najnowszych szkoleń online, wsparcia ekspertów oraz dołącz do społeczności profesjonalistów. Niech Twoja nowa ścieżka rozwoju zawodowego zacznie się tutaj.

Jak skorzystać z promocji

Prosta instrukcja jak skorzystać z promocji „Inprogress Plus -15%”:

  1. Wybierz Egzaminy: Wybierz 2 egzaminy, z czego jeden musi być od PeopleCert. To będą Twoje cele do osiągnięcia podczas subskrypcji Inprogress Plus.
  2. Złóż Zamówienie: Wybierz subskrypcję Inprogress Plus i podczas składania zamówienia w polu „Uwagi” wpisz nazwy obu egzaminów.
  3. Faktura i Link do Płatności: Po złożeniu zamówienia otrzymasz fakturę pro forma oraz link do płatności, które obejmują obniżoną kwotę subskrypcji oraz koszty obu wybranych egzaminów.
  4. Opłać z Góry: Aby cieszyć się obniżoną ceną subskrypcji, opłać ją razem z wybranymi egzaminami z góry.
  5. Odbierz Kody: Po opłaceniu subskrypcji i egzaminów otrzymasz kody zerujące na oba wybrane egzaminy. To Twoje klucze do nauki i zdobywania certyfikatów.
  6. Termin Ważności Kodów: Masz 6 miesięcy, czyli cały okres trwania subskrypcji Inprogress Plus, na wykorzystanie zakupionych egzaminów.

Przechowaj budżet i rozpocznij swoją subskrypcję w 2024r.

Promocja łączy się z promocją „Przechowaj budżet”, dzięki której możesz przechować swój budżet szkoleniowy na 2024 rok. Wybierz Inprogress Plus już teraz, a rozpocznij subskrypcję w przyszłym roku!

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące akcji „-15% za subskrypcję przy zakupie dwóch egzaminów” lub „Przechowaj budżet” jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie:

szkolenia@inprogress.pl
+48 123 579 579

Regulamin promocji „-15% za subskrypcję przy zakupie dwóch egzaminów”
Regulamin promocji „Przechowaj budżet”