Twój budżet, Twój rozwój: Przechowaj go z Inprogress na 2024 rok!

Czy jesteś gotowy na kolejny rok, pełen nowych możliwości i wyzwań? Jeśli tak, to Inprogress ma dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci wykorzystać Twój budżet szkoleniowy z 2023 roku na dowolne szkolenia pierwszym półroczu 2024 roku.

Podsumowanie 2023 roku

Zbliżają się ostatnie miesiące roku 2023, co oznacza czas podsumowań i rozliczeń. Planowanie budżetu szkoleniowego jest zawsze wyzwaniem, a często okazuje się, że nie wszystkie środki zostają wykorzystane. Ale nie martw się! Twój niewykorzystany budżet może stać się kluczem do sukcesu w kolejnym roku.

Jak przechować budżet?

Zasady pozostają proste. Teraz możesz wybrać jedną z dwóch opcji przechowania budżetu:

Pojedyncze szkolenie

 1. Przejrzyj nasze portfolio szkoleń obejmujące tematy takie jak zarządzanie projektami, portfelem, ryzykiem czy zmianą.
 2. Wybierz szkolenie, które Cię interesuje, a następnie wybierz dogodny termin.
 3. Ostatecznym krokiem jest opłacenie wybranego szkolenia maksymalnie do 12 stycznia 2024 roku.
 4. W polu „Uwagi do zamówienia” wpisz nazwę promocji „Przechowaj Budżet„.
 5. Szkolenie możesz zrealizować do 30 czerwca 2024 roku.

Subskrypcja Inprogress Plus

Zainwestuj w pakiet rozwojowy, który daje Ci dostęp do ponad 60 różnorodnych szkoleń przez 6 miesięcy w ramach jednej opłaty.

 1. Wybierz i opłać subskrypcję Inprogress Plus maksymalnie do 28 grudnia 2023 roku.
 2. W polu „Uwagi do zamówienia” wpisz nazwę promocji „Przechowaj Budżet” oraz termin rozpoczęcia usługi.
 3. Rozpocznij swoją subskrypcję nie później niż 31 marca 2024 roku.

Z naszą pomocą, przechowanie budżetu na przyszły rok staje się prostą i wygodną opcją, pozwalającą Ci na elastyczność i swobodę w planowaniu Twojego rozwoju zawodowego. Weź udział w naszej akcji „Przechowaj Budżet” i zrealizuj swoje cele szkoleniowe w 2024 roku. Twój rozwój zawodowy jest w zasięgu ręki!

Inwestycja w Twój Zespół

Akcja „Przechowaj Budżet” to nie tylko możliwość zaplanowania Twojego rozwoju zawodowego, ale także okazja do inwestycji w Twój zespół. Dzięki zakupowi szkoleń w ramach tej promocji, masz możliwość obdarowania swoich pracowników wyjątkowymi prezentami świątecznymi. To nie tylko okazja do motywowania i wspierania ich rozwoju, ale także inwestycja w przyszłość Twojej firmy.

Dlaczego podarowanie szkoleń jako prezentów świątecznych to świetny pomysł?

 • Motywacja i zadowolenie Pracowników: Szkolenia to prezent, który nie tylko pomoże pracownikom rozwijać swoje umiejętności, ale także zwiększy ich motywację
   i zaangażowanie.
 • Wsparcie rozwoju zawodowego: Szkolenia to inwestycja w przyszłość Twojego zespołu. Dzięki nim pracownicy będą bardziej kompetentni, co przekłada się na lepszą współpracę i osiąganie celów biznesowych.
 • Wzrost lojalności pracowników: Dbając o rozwój swoich pracowników, zyskujesz ich lojalność. To oznacza, że pracownicy są bardziej skłonni pozostać w firmie i wnieść wkład w jej rozwój.
 • Rozwój Twojej firmy: Inwestując w rozwój pracowników, inwestujesz również w rozwój swojej firmy. Dlatego takie prezenty świąteczne są świetnym pomysłem zarówno dla Twojego zespołu, jak i firmy.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące akcji „Przechowaj Budżet,” jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie:

szkolenia@inprogress.pl
+48 123 579 579

Regulamin promocji „Przechowaj budżet”