Szczegóły

  • 3h
  • polski

Opis szkolenia

Efektywne zarządzanie spotkaniami to kluczowy element sukcesu każdego projektu. Czy jednak w pełni wykorzystujesz potencjał swoich spotkań? Dla wielu osób organizacja, prowadzenie i zarządzanie spotkaniami może być wyzwaniem, dlatego stworzyliśmy warsztaty, które pomogą Ci zdobyć umiejętności niezbędne do efektywnego prowadzenia spotkań projektowych. 

Podczas warsztatu Zarządzanie spotkaniami przez Kierownika Projektu dowiesz się, jak tworzyć angażujące agendy, prowadzić spotkania w sposób, który utrzymuje uwagę i efektywnie przekazuje informacje, a także jak radzić sobie z trudnymi pytaniami. Dzięki praktycznym ćwiczeniom i interaktywnym scenariuszom nauczysz się, jak wzmocnić przekaz poprzez odpowiednią prezentację danych. 

Co zyskasz? 

  • Praktyczne umiejętności: Poznasz sprawdzone techniki zarządzania spotkaniami, od wyznaczania celu i tworzenia agendy po prowadzenie spotkania i radzenie sobie z pytaniami. 
  • Lepszą współpracę: Nauczysz się, jak spotkania mogą poprawić komunikację i współpracę w Twoim zespole oraz z interesariuszami. 
  • Skuteczną prezentację danych: Poznasz zasady tworzenia prezentacji i przekazywania informacji w sposób, który wzmocni przekaz spotkania. 
  • Pewność siebie: Dzięki ćwiczeniom i praktycznym przykładom zyskasz pewność w prowadzeniu spotkań i podejmowaniu decyzji w grupie. 

Na zakończenie warsztatów opracujemy zestaw dobrych praktyk, które będziesz mógł(a) zastosować w swojej organizacji. Naszym celem jest, aby każdy uczestnik wyszedł z warsztatów zainspirowany, gotów prowadzić spotkania projektowe w sposób, który przynosi efekty i wzmacnia współpracę w zespole. 

Zarezerwuj miejsce już dziś i naucz się prowadzić spotkania, które naprawdę działają! 

Kliknij, by dowiedzieć się więcej o SET (Skills Expansion Training).

Jak organizujemy szkolenia?

SETy odbywają się w każdy czwartek oraz w jedną sobotę w miesiącu, o 9:00, 13:00 lub 18:00.

Program szkolenia

Nasze warsztaty oferują elastyczne podejście do nauki, dostosowane do potrzeb uczestników. W ramach każdej sesji eksplorujemy tematy, które przyniosą uczestnikom największą wartość. Bez sztywnych programów, warsztaty pozwalają na interaktywne dyskusje, praktyczne ćwiczenia oraz głębokie zanurzenie w obszarach związanych z konkretnymi zagadnieniami.

Zapraszamy do dołączenia i czerpania korzyści z takiego podejścia, które wspiera kreatywność, aktywne uczestnictwo oraz praktyczną naukę w zgodzie z własnymi celami.