SET – Techniki facylitacji w codziennej pracy managera


Pamiętaj, że wszystkie SETy (Skills Expansion Training) możesz zrealizować w ramach subskrypcji Inprogress+. Sprawdź szczegóły!

Szczegóły

  • 2h
  • polski

Opis szkolenia

Facylitacja to nie tylko prowadzenie spotkań, ale przede wszystkim tworzenie przestrzeni, w której zespół może wypracować rozwiązania dla swoich problemów. Skuteczny facylitator wykorzystuje szereg technik, narzędzi i modeli, aby usprawnić proces współpracy i podnieść efektywność zespołu. Nasze warsztaty Techniki facylitacji w codziennej pracy managera pomogą Ci zrozumieć, jak facylitacja może stać się kluczowym elementem Twojego stylu zarządzania, oraz jak może pomóc w budowaniu zaangażowania zespołu, zdobywaniu zaufania interesariuszy i podejmowaniu trafnych decyzji. 

Podczas warsztatów dowiesz się, czym jest facylitacja i jak różni się od tradycyjnego prowadzenia spotkań. Poznasz podstawowe techniki facylitacji oraz zrozumiesz różnicę między procesem a tematem spotkania. Będziesz mieć okazję doświadczyć facylitacji w praktyce, co pomoże Ci w podnoszeniu efektywności zespołu oraz budowaniu zaangażowania. 

Co zyskasz? 

  • Zrozumienie facylitacji: Dowiesz się, czym jest facylitacja i jak może pomóc w prowadzeniu spotkań zorientowanych na rozwiązanie problemów. 
  • Techniki facylitacji: Poznasz podstawowe techniki facylitacji, które pomogą Ci w uzyskiwaniu lepszych rezultatów ze spotkań i warsztatów. 
  • Praktyka w roli facylitatora: Będziesz miał(a) okazję doświadczyć facylitacji w praktyce, co pomoże Ci lepiej zrozumieć, jak skutecznie prowadzić spotkania. 
  • Podniesienie efektywności spotkań: Nauczysz się, jak wykorzystać facylitację do podnoszenia efektywności i wartości organizowanych spotkań. 

Warsztaty są skierowane do Analityków Biznesowych, Scrum Masterów, Kierowników Projektów oraz każdego, kto zajmuje się organizowaniem i realizacją spotkań, od małych zespołów po duże konferencje. Jeśli chcesz nauczyć się, jak prowadzić spotkania w sposób skuteczny i angażujący, te warsztaty są dla Ciebie. 

Zapisz się już dziś i naucz się, jak wykorzystywać techniki facylitacji, aby prowadzić skuteczniejsze i bardziej wartościowe spotkania. Dowiedz się, jak być skutecznym facylitatorem, który potrafi poprowadzić zespół do najlepszych wyników! 

Kliknij, by dowiedzieć się więcej o SET (Skills Expansion Training).

Jak organizujemy szkolenia?

  • SETy odbywają się w każdy czwartek oraz w jedną sobotę w miesiącu, o 9:00, 13:00 lub 18:00.
  • SET trwa 2h, w trakcie których realizowana jest część merytoryczna i warsztatowa w obszarze wybranego zagadnienia. Trener będzie do dyspozycji uczestników dodatkowe 30 minut po zakończeniu SETu, na potrzebę dodatkowych pytań czy konsultacji.

Program szkolenia

Nasze warsztaty oferują elastyczne podejście do nauki, dostosowane do potrzeb uczestników. W ramach każdej sesji eksplorujemy tematy, które przyniosą uczestnikom największą wartość. Bez sztywnych programów, warsztaty pozwalają na interaktywne dyskusje, praktyczne ćwiczenia oraz głębokie zanurzenie w obszarach związanych z konkretnymi zagadnieniami.

Zapraszamy do dołączenia i czerpania korzyści z takiego podejścia, które wspiera kreatywność, aktywne uczestnictwo oraz praktyczną naukę w zgodzie z własnymi celami.