SET – Planowanie dźwigni zmiany w praktyce 


Kliknij, by poznać szczegóły Inprogress+ i zrealizuj ten SET w ramach subkrypcji.

Szczegóły

  • 2h
  • polski

Opis szkolenia

Zarządzanie zmianą to szereg działań mających na celu przeorganizowanie funkcjonowania ludzi i organizacji. Jednym z kluczowych narzędzi w tym procesie są dźwignie zmiany, które pozwalają niewielkim nakładem sił wywierać znaczący wpływ na zachowania osób poddanych zmianie. Podczas warsztatów uczestnicy poznają trzy typy dźwigni zmiany: emocjonalne, proceduralne i strukturalne. 

Cel warsztatów: poznanie i przećwiczenie projektowania dźwigni emocjonalnych, proceduralnych i strukturalnych, które ułatwiają wprowadzanie i utrzymanie zmian w organizacji. 

Dla kogo? Warsztat skierowany jest do liderów zmiany, change managerów, kierowników zespołów oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za implementację zmian w organizacji. 

Co zyskasz: 

  • Zrozumienie Mechanizmów Zmian: Poznasz mechanizmy stojące za dźwigniami zmiany i nauczysz się, jak je stosować do efektywnej zmiany organizacyjnej. 
  • Narzędzia: Przećwiczysz projektowanie dźwigni emocjonalnych, proceduralnych i strukturalnych, które zwiększają zaangażowanie i wspierają trwałe zmiany. 
  • Zarządzanie reakcjami: Nauczysz się, jak minimalizować opór wobec zmian i skutecznie wprowadzać nowe praktyki w życie organizacji. 

Rozpocznij swoją podróż w kierunku skutecznego zarządzania zmianą już dziś i odkryj, jak niewielkie narzędzia mogą wywołać duże efekty w zachowaniu zespołu. Dołącz do nas na warsztatach i stań się liderem zmian, który wie, jak osiągnąć i utrzymać pożądane rezultaty. 

Kliknij, by dowiedzieć się więcej o SET (Skills Expansion Training).

Jak organizujemy szkolenia?

  • SETy odbywają się w każdy czwartek oraz w jedną sobotę w miesiącu, o 9:00, 13:00 lub 18:00.
  • SET trwa 2h, w trakcie których realizowana jest część merytoryczna i warsztatowa w obszarze wybranego zagadnienia. Trener będzie do dyspozycji uczestników dodatkowe 30 minut po zakończeniu SETu, na potrzebę dodatkowych pytań czy konsultacji.

Program szkolenia

Nasze warsztaty oferują elastyczne podejście do nauki, dostosowane do potrzeb uczestników. W ramach każdej sesji eksplorujemy tematy, które przyniosą uczestnikom największą wartość. Bez sztywnych programów, warsztaty pozwalają na interaktywne dyskusje, praktyczne ćwiczenia oraz głębokie zanurzenie w obszarach związanych z konkretnymi zagadnieniami.

Zapraszamy do dołączenia i czerpania korzyści z takiego podejścia, które wspiera kreatywność, aktywne uczestnictwo oraz praktyczną naukę w zgodzie z własnymi celami.