SET – Definiowanie celu produktu w Scrum


Dołącz do Inprogress+ i zrealizuj ten SET (Skills Expansion Training) w ramach subskrypcji!

Szczegóły

  • 3h
  • polski

Opis szkolenia

Jeżeli nie wiesz dokąd zmierzasz, każda droga zaprowadzi Cię donikąd” H.Kissinger
Nasze warsztaty Definiowanie celu produktu w Scrum to okazja do nauki jak określić klarowny cel produktu, który stanie się latarnią morską dla całego zespołu Scrum. 

W trakcie warsztatów dowiesz się, czym jest produkt, czym jest Cel Produktu (Product Goal) i jak wykorzystać zestaw technik oraz narzędzi do zdefiniowania tego celu. Zrozumiesz, dlaczego jasny Cel Produktu jest kluczowy dla udanej realizacji projektu, a także nauczysz się, jak omówić wyniki i wyciągnąć z nich wnioski. 

Co zyskasz? 

  • Umiejętność definiowania celu: Nauczysz się, jak zdefiniować Cel Produktu, który stanie się fundamentem udanego projektu. 
  • Lepsze efekty biznesowe: Zrozumiesz, jak jasny Cel Produktu wpływa na efektywność zespołu i ostateczne rezultaty projektu. 
  • Techniki i narzędzia: Poznasz praktyczne techniki i narzędzia, które pomogą w definiowaniu i utrzymywaniu Celu Produktu w Scrumie. 
  • Analiza i wnioski: Nauczysz się, jak analizować cele i wyciągać wnioski, które pomogą w osiąganiu lepszych wyników. 

Warsztaty są przeznaczone dla Product Ownerów, Analityków Biznesowych, Kierowników Projektów oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się skutecznie definiować Cel Produktu. Jeśli zależy Ci na lepszych efektach biznesowych i jasnym kierunku dla swojego zespołu Scrum, to te warsztaty są dla Ciebie. 

Zapisz się już dziś i naucz się, jak definiować Cel Produktu w Scrum, który stanie się fundamentem dla całego projektu i drogowskazem dla Twojego zespołu! 

Kliknij, by dowiedzieć się więcej o SET (Skills Expansion Training).

Jak organizujemy szkolenia?

SETy odbywają się w każdy czwartek oraz w jedną sobotę w miesiącu, o 9:00, 13:00 lub 18:00.

Program szkolenia

Nasze warsztaty oferują elastyczne podejście do nauki, dostosowane do potrzeb uczestników. W ramach każdej sesji eksplorujemy tematy, które przyniosą uczestnikom największą wartość. Bez sztywnych programów, warsztaty pozwalają na interaktywne dyskusje, praktyczne ćwiczenia oraz głębokie zanurzenie w obszarach związanych z konkretnymi zagadnieniami.

Zapraszamy do dołączenia i czerpania korzyści z takiego podejścia, które wspiera kreatywność, aktywne uczestnictwo oraz praktyczną naukę w zgodzie z własnymi celami.