SET – Business Model Canvas – przykład i zastosowanie


Ten i inne SETy (Skills Expansion Training) możesz zrealizować w ramach subskrypcji Inprogress+. Kliknij i dołącz do grona subskrybentów.

Szczegóły

  • 2h
  • polski

Opis szkolenia

Model biznesowy to fundament każdej organizacji, definiujący wartości które mają uzyskiwać Klienci, sposób komunikacji i pozyskiwania klientów, kluczowych partnerów i dostawców, najważniejsze działania, strumienie kosztów i przychodów. Zanim organizacja zbuduje swoją strukturę, podejmie decyzje o transformacji albo zaprojektuje model operacyjny, powinna opisać i przeanalizować model biznesowy. 

Business Model Canvas jest jednym z najbardziej znanych narzędzi do tworzenia modeli biznesowych. Podczas warsztatów uczestnicy nie tylko poznają to narzędzie, ale również nauczą się, jak efektywnie wykorzystywać je w swojej pracy. 

Cel warsztatów: Poznanie zastosowania i umiejętność wykorzystania narzędzia Business Model Canvas. 

Dla kogo? Warsztat przeznaczony jest dla liderów strategicznych, managerów produktu, startupowców, a także dla każdego, kto chce zrozumieć, jak modele biznesowe wpływają na sukces organizacji. 

Co zyskasz: 

  • Analiza Biznesowa: Zdobędziesz umiejętność analizowania kluczowych aspektów modelu biznesowego, co pozwoli Ci skuteczniej oceniać i modyfikować działania organizacji. 
  • Strategiczne Planowanie: Nauczysz się, jak wykorzystywać Business Model Canvas do podejmowanie decyzji strategicznych dotyczących funkcjonowania biznesu. 

Przenieś swoje umiejętności strategicznego planowania na wyższy poziom! Dołącz do naszych warsztatów i zacznij efektywnie wykorzystywać Business Model Canvas, aby przekształcać swoje pomysły w dochodowe strategie. 

Kliknij, żeby dowiedzieć się więcej o SET (Skills Expansion Training).

Jak organizujemy szkolenia?

  • SETy odbywają się w każdy czwartek oraz w jedną sobotę w miesiącu, o 9:00, 13:00 lub 18:00.
  • SET trwa 2h, w trakcie których realizowana jest część merytoryczna i warsztatowa w obszarze wybranego zagadnienia. Trener będzie do dyspozycji uczestników dodatkowe 30 minut po zakończeniu SETu, na potrzebę dodatkowych pytań czy konsultacji.

Program szkolenia

Nasze warsztaty oferują elastyczne podejście do nauki, dostosowane do potrzeb uczestników. W ramach każdej sesji eksplorujemy tematy, które przyniosą uczestnikom największą wartość. Bez sztywnych programów, warsztaty pozwalają na interaktywne dyskusje, praktyczne ćwiczenia oraz głębokie zanurzenie w obszarach związanych z konkretnymi zagadnieniami.

Zapraszamy do dołączenia i czerpania korzyści z takiego podejścia, które wspiera kreatywność, aktywne uczestnictwo oraz praktyczną naukę w zgodzie z własnymi celami.