Zwinna jesień w Inprogress! Sprawdź szczegóły promocji

Kontynuujemy naszą tradycję! Zbliżająca się jesień oznacza jesienną promocję w Inprogress. Choć za oknem bywa jeszcze bardzo ciepło, wakacje nieuchronnie się kończą. To najlepszy moment na zaplanowanie swojego rozwoju i zdobycie nowych umiejętności, a my chcemy Wam w tym pomóc!

Tym razem stawiamy na zwinność, której znaczenie podczas pandemii docenili… niemal wszyscy. W ramach akcji promocyjnej „Zwinna jesień” zachęcamy Was do przyjrzenia się praktycznemu wymiarowi Agile. W związku z tym przygotowaliśmy wyjątkowe zniżki na szkolenia stacjonarne Management 3.0 Foundation oraz szkolenia online Management 3.0 Fundamentals.

Czym jest Management 3.0?

Management 3.0 to warsztaty nowoczesnego przywództwa stworzone przez holenderskiego eksperta zarządzania, Jurgena Appelo. Koncepcja powstała w oparciu o przekonanie, że 95% efektów osiąganych przez organizację to zasługa działania całego systemu, nie jednostki. Taka perspektywa zakłada, że zarządzanie jest odpowiedzialnością wszystkich pracowników organizacji, nie tylko managera.

Koncepcja Management 3.0 nawiązuje do podejść zwinnych, skupiając się na praktycznych aspektach zarządzania. Program warsztatów obejmuje zagadnienia związane z motywacją, zaangażowaniem, kulturą organizacyjną, delegowaniem zadań oraz rozwojem kompetencji pracowników. Kompleksowość szkolenia wraz z jego praktycznym wymiarem pozwala na szybkie i skuteczne wdrożenie zdobytych umiejętności w codziennej pracy organizacji.

Poznaj 6 powodów, dla których warto poznać Management 3.0.

Management 3.0 ze zniżką 15% lub 25%

Zapisując się do końca listopada na dowolny termin szkolenia Managament 3.0, otrzymasz aż 15% zniżki! Aby skorzystać z promocji, należy zarezerwować lub kupić szkolenie w wybranym terminie i skontaktować się mailowo z Działem Obsługi Klienta, w treści wpisując imię, nazwisko i numer zgłoszenia. W tytule zaznacz, że korzystasz z promocji „Zwinna jesień w Inprogress”.

To nie wszystko! Warsztaty Management 3.0 mogą być tańsze nawet o 25%! Wystarczy, że dodatkowo wziąłeś lub weźmiesz udział w jednym ze szkoleń z poniższej listy organizowanych w Inprogress. Korzystając z tej opcji, w treści maila powinieneś umieścić numery zgłoszeń obu szkoleń. Pamiętaj, że zapisując się na dwa szkolenia jednocześnie, możesz zaoszczędzić nawet 400 zł! Szczegóły znajdziecie w regulaminie na końcu artykułu.

Lista szkoleń, dzięki którym możesz skorzystać ze zniżki 25% na szkolenie Management 3.0:

Terminarz warsztatów Management 3.0

Szkolenia Management 3.0 odbywają się w dwóch formach: stacjonarnej (Management 3.0 Foundation) oraz online (Management 3.0 Fundamentals). Warsztaty trwają 2 dni i przygotowują do zdobycia certyfikatu Facylitatora 3.0. Najbliższe terminy dostępne są w naszym harmonogramie:

Szkolenia Management 3.0 – terminy

Regulamin promocji „Zwinna jesień”

  1. Promocją objęte są warsztaty stacjonarne Management 3.0 Foundation oraz warsztaty online Management 3.0 Fundamentals.
  2. Aby wziąć udział w promocji i uzyskać 15% rabatu, należy do 30 listopada 2020 r. zapisać się na dowolny termin szkolenia Management 3.0. Po zapisaniu się na szkolenie, należy skontaktować się mailowo z Działem Obsługi Klienta (szkolenia@inprogress.pl), w tytule wpisując „Zwinna jesień -15%”. W treści maila prosimy zaznaczyć imię, nazwisko i numer zgłoszenia.
  3. Aby wziąć udział w promocji i uzyskać 25% rabatu, należy do 31 listopada 2020 r. zapisać się na dowolny termin szkolenia Management 3.0 oraz wziąć udział w jednym ze szkoleń ujętych w punkcie 5 regulaminu organizowanych w Inprogress. Po zapisaniu się na szkolenie, należy skontaktować się mailowo z Działem Obsługi Klienta (szkolenia@inprogress.pl), w tytule wpisując „Zwinna jesień -25%”. W treści maila prosimy zaznaczyć imię, nazwisko oraz numery zgłoszeń obu szkoleń.
  4. Zniżka 25% obejmuje cenę warsztatów Management 3.0, natomiast nie obejmuje ceny szkoleń z punktu 5 regulaminu. W przypadku rezygnacji ze szkolenia dodatkowego, uczestnik nie może skorzystać ze zniżki na warsztaty Management 3.0.
  5. Lista szkoleń dodatkowych, które uprawniają do otrzymania zniżki 25% na warsztaty Management 3.0: ABC Scrum Master, Change Management Foundation, Change Management Practitioner, Change Management Foundation & Practitioner, AgilePM® & AgileBA® Foundation, Facilitation Foundation, Facilitation Practitioner, Facilitation Foundation & Practitioner, AgileBA® Foundation, AgilePM® Foundation, AgilePM® Practitioner, AgilePM® Foundation & Practitioner, Leading SAFe®, Scrum Master Certified, Scrum Product Owner Certified, PRINCE2 Agile® Foundation, PRINCE2 Agile® Practitioner, PRINCE2® Agile Foundation & Practitioner.
  6. Promocja nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez Inprogress.
  7. W pozostałych kwestiach nieomówionych w regulaminie, obowiązuje Regulamin świadczenia usług oraz Regulamin promocji Inprogress.
  8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych