Uzyskaj dofinansowanie na szkolenia z zakresu zarządzania

Pracujesz w firmie z sektora MSP? Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z dofinansowania na szkolenia Inprogress!

Kto może uzyskać dofinansowanie na szkolenia?

Szkolenia dofinansowane są dedykowane właścicielom i pracownikom z sektora MMSP (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa). Szczegółowe wytyczne dotyczące rekrutacji do projektu różnią się w zależności od województwa i są opisane na stronie PARP. Różnice te dotyczą m.in. maksymalnej kwoty dofinansowania na przedsiębiorstwo, limit kosztów usługi rozwojowej (cena za 1 godzinę szkolenia), sposób dystrybucji dofinansowania (np. system bonowy) czy poziom dofinansowania w zależności od wielkości firmy (maksymalnie do 80% ceny szkolenia).

Dofinansowanie pozyskuje się w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO) zarządzanych przez konkretne Urzędy Marszałkowskie.

Jak uzyskać dofinansowanie?

Aby zdobyć dofinansowanie na szkolenie zamknięte, należy wybrać jedno z naszych szkoleń i skontaktować się z nami w celu omówienia szczegółów (m.in. ceny szkolenia i miejsca, w którym się odbędzie). Następnym krokiem jest założenie profilu przedsiębiorstwa w Bazie Usług Rozwojowych. To właśnie do tego profilu będą dopisani wszyscy pracownicy Twojej firmy, którzy wezmą udział w szkoleniu.

Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu otwartym, możesz odnaleźć jedno z interesujących Cię szkoleń na naszym profilu w Bazie Usług Rozwojowych. Nie znalazłeś interesującego Cię szkolenia? Napisz do nas, a je dodamy do bazy!

Szczegółowe informacje na temat ścieżki postępowania w przypadku szkoleń otwartych i zamkniętych znajdziecie na naszej stronie internetowej: szkolenia dofinansowane.

Dofinansowane szkolenia

W naszym portfolio znajdziecie wiele akredytowanych szkoleń z zakresu zarządzania lub wspierających działalność Twojej firmy. Wśród nich znajdziecie m.in. szkolenia z zakresu zarządzania projektami, portfolio, programami czy zmianą. Sprawdź nasze portfolio szkoleń i terminarz szkoleń otwartych.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych