Szkolenia z zakresu Design Thinking – promocja nadal trwa!

Do końca roku trwa promocja na szkolenia z zakresu design thinking, projektowania interfejsów użytkownika, lean startup, innowacyjności i kultury Design-Driven. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami na temat szkoleń z tego zakresu:

Design Thinking
Skuteczna metoda tworzenia innowacyjnych produktów

Szkolenie oparte jest o 3 obszary tematyczne: innowację, design thinking oraz procesy projektowe. W trakcie wykładu i warsztatów uczestnicy poznają przykłady innowacyjnych firm, zdobywają wiedzę na temat designu oraz dowiadują się, jak zwiększyć potencjał innowacji oraz kreatywności w swojej firmie.

Cena szkolenia: 1290 zł 980 zł
Design Thinking – opis szkolenia | Design Thinking – terminarz szkoleń

Projektowanie Interfejsów Użytkownika
cz. 1 – Użyteczność oraz UX

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami dotyczącymi UX, analizują konkretne przykłady interfejsów użytkownika oraz biorą udział w warsztatach projektowych. Udział w kursie pozwala na zrozumienie, czym jest użyteczność, jak ją badać oraz poprawiać.

Cena szkolenia: 1290 zł 980 zł
Użyteczność oraz UX – opis szkolenia | Użyteczność oraz UX – terminarz szkoleń

Projektowanie Interfejsów Użytkownika
cz. 2 – Interfejsy mobilne

Dzięki szkoleniu uczestnicy poznają zagadnienia związane z unikacją interfejsów, filozofią Mobile-First oraz projektowaniem UI. Obszerna wiedza na temat projektowania intuicyjnych interfejsów użytkownika dla urządzeń mobilnych pozwoli na zbudowanie przewagi konkurencyjnej firmy.

Cena szkolenia: 1290 zł 980 zł
Interfejsy mobilne – opis szkolenia | Interfejsy mobilne – terminarz szkoleń

Lean Startup
Zwinność oraz potęga eksperymentu w projektowaniu

Podczas szkolenia uczestnicy zrozumieją, na czym polega walidowanie hipotez rozwiązań, zwinne projektowanie oraz eksperymentowanie w dojrzałej organizacji. Szybkie i częste eksperymentowanie jest drogą do innowacji oraz obniżenia kosztów wytworzenia produktu.

Cena szkolenia: 890 zł 690 zł
Lean Startup – opis szkolenia | Lean Startup – terminarz szkoleń

Istota innowacji
Jak rozumieć i wdrożyć procesy wspierające kreatywność?

Szkolenie zwiększa potencjał kreatywności zespołów produktowych oraz pozwala zrozumieć, na czym polega budowanie środowiska pracy wspierającego rozwój innowacji w firmie. Uczestnicy dowiedzą się, czym jest innowacja oraz czym – wbrew powszechnej opinii – nie jest.

Cena szkolenia: 890 zł 690 zł
Istota innowacji – opis szkolenia | Istota innowacji – terminarz szkoleń

Design Driven
Kultura nowoczesnej oraz innowacyjnej organizacji

Uczestnicy dowiedzą się, czym jest design oraz dlaczego nie należy go traktować jako dekoracji. Na szkoleniu zostaną przedstawione zagadnienia związane z budowaniem organizacji w oparciu o filozofię Design Driven. Więcej informacji o Design-Driven Culture znajdziecie w artykule: Budowanie kultury Design-Driven w organizacji.

Cena szkolenia:890 zł 690 zł
Design Driven Culture – opis szkolenia | Design Driven – terminarz szkoleń