Supercena nie tylko dla managera

Promocja! Supercena nie tylko dla managera!

„Supercena nie tylko dla managera. Oszczędź do 1100 zł na kursie!” – tak brzmi hasło najnowszej kampanii promocyjnej, która obejmuje aż 9 kursów szkoleniowych INPROGRESS. Ceny zostały znacząco obniżone do końca roku!


O co chodzi?

Ceny następujących kursów szkoleń zostały znacząco  obniżone do końca roku (kliknij w daną metodykę poniżej, by dostać się do harmonogramu szkoleń): PRINCE2® Foundation i Practitioner, ITIL® Foundation, P3O® Foundation i Practitioner, MSP® Foundation i Practitioner, MoP® Foundation, M_o_R® Foundation i PractitionerAgilePM™ Foundation i Practitioner, Change Management™ Foundation i Practitioner, Akademia PMP®. Można zaoszczędzić nawet do 1100 zł.


Co należy zrobić, żeby skorzystać z oferty promocyjnej?

W nieprzekraczalnym terminie do 23.12.2016 roku należy zgłosić swój udział w wybranych przez siebie kursach organizowanych do końca roku 2016, kontaktując się z nami telefonicznie lub poprzez stronę www.inprogress.pl
Regulamin promocji wraz informacją o obniżonych cenach kursów znajdą Państwo, klikając w link po prawej: Regulamin promocji


Dlaczego liczba miejsc jest ograniczona?

Dbamy o jakość i skuteczność naszych szkoleń (czego przykładem jest 95% zdawalności egzaminu PRINCE2® Practitioner), dlatego uczymy w małych grupach. Liczba miejsc na kursy szkoleniowe w cenie promocyjnej jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych