PRINCE2 Agile® Foundation już pod koniec czerwca!

Pod koniec lutego firma AXELOS ogłosiła, że PRINCE2 Agile będzie dostępny również na poziomie Foundation. Wiemy już, że egzaminy i szkolenia na tym poziomie będą dostępne już 29 czerwca!

Nowa certyfikacja stanowi część pakietu szkoleń z zakresu PRINCE2 Agile – najbardziej kompleksowej metodyki zarządzania projektami, która opiera się na połączeniu zwinnego podejścia ze strukturą metodyki PRINCE2®. W szkoleniach z tego zakresu mogą wziąć udział wszyscy chętni – nie jest wymagana wcześniejsza znajomość podejścia PRINCE2.

Nowy poziom będzie pasował do istniejącego schematu treści, a wraz z tym wprowadzeniem nastąpi niewielka aktualizacja do podręcznika PRINCE2 Agile i egzaminu Practitioner w celu dostosowania wskazówek do aktualizacji PRINCE2 2017, wzmacniając niezrównaną reputację PRINCE2 Agile jako najbardziej kompletnej na świecie zwinnej metoda zarządzania projektem.

Program szkolenia jest dostępny na naszej stronie: PRINCE2 Agile Foundation.

Prince 2 Agile

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych