PRINCE2® (2009) ważny do końca roku!

Zaskakująca wiadomość ze świata szkoleń z zakresu zarządzania – szkolenia PRINCE2 w wersji 2009 będą obowiązywać dłużej niż pierwotnie zakładano. Do kiedy będzie można starać się o certyfikaty PRINCE2 w wersji sprzed ostatniej aktualizacji?

PRINCE2 (2009) ważny do końca roku!

Firmy AXELOS i PeopleCert poinformowały, że zdawanie egzaminów na poziomie Foundation i Practitioner na dotychczasowych warunkach będzie możliwe do końca tego roku. Obie wersje – 2009 i 2017 – będą funkcjonowały niezależnie obok siebie, a przez najbliższe miesiące wszyscy chętni będą mogli wybrać, na które ze szkoleń się zapiszą.

Przypomnijmy, że pierwotnie PRINCE2 w wersji 2009 miał obowiązywać do marca 2019 roku. Po tym czasie dostępna miała być jedynie zaktualizowana w 2017 roku wersja metodyki.

Aktualizacja PRINCE2 – co się zmieniło?

Kwestia aktualizacji PRINCE2, jednej z najbardziej znanych metodyk tradycyjnego zarządzania projektami, była przez nas omawiana wielokrotnie. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi materiałami, które pojawiły się na naszym blogu:

Na naszej stronie dostępne są również opisy metodyk wraz z różnicami dotyczącymi certyfikacji

Szkolenia PRINCE2 w Inprogress

Na naszej stronie dostępne są szkolenia na poziomie Foundation i Practitioner zarówno w wersji z 2009, jak i 2017 roku. Szkolenia otwarte odbywają się standardowo w 6 miastach w Polsce: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu. Sprawdź najbliższe terminy szkoleń w naszym terminarzu szkoleń:

  • PRINCE2 2009 – terminarz szkoleń (nowe terminy będą wkrótce!)
  • PRINCE2 2017 – terminarz szkoleń

PRINCE2® jest zarejestrowanym znakiem handlowym należącym do AXELOS Limited i używanym za jej zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.