Podręcznik „PMP® Exam Prep” Rity Mulcahy w Inprogress!

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy status RMC International Distributor, który upoważnia nas do dystrybucji podręcznika „PMP® Exam Prep”. Dlaczego książka Rity Mulcahy jest niezbędnikiem dla osób myślących o zdobyciu certyfikatu Project Management Professional (PMP®)?

Podręcznik Rity Mulcahy nadal popularny!

Ten światowy bestseller na rynku podręczników do zarządzania projektami jest doceniany przez tysiące Project Managerów czy liderów zespołów.  Nic dziwnego – przez ponad 20 lat książka była niezbędnym elementem przygotowań do egzaminu Project Management Professional. Co zatem znajdziemy w podręczniku? Setki przykładowych pytań, skłaniających do refleksji zadań oraz mnóstwo porad, które pozwolą na zaoszczędzenie czasu w trakcie przygotowań do certyfikacji. Co istotne, dziewiąta edycja książki jest zaktualizowana do PMBOK® Guide 6th edition, a zatem zawiera najświeższe informacje związane z PMP®.

Podręcznik w przystępny sposób pokaże Ci, jak wdrożyć dostępne techniki i narzędzia w realnej pracy Project Managera oraz ułatwi zrozumienie wielu zagadnień.

Jakie są zalety „Rity”?

  • w książce zawarte są treści niemal całościowo wyczerpujące zagadnienia związane z zarządzaniem projektami według PMI (Project Management Institute). Informacje te nazywane są „PMI-isms” i są niezwykle przydatne podczas przygotowań do egzaminu,
  • każdy rozdział jest uzupełniony o pytania i ćwiczenia, która pomogą Ci zapamiętać materiał i podejść do niego w sposób refleksyjny, czyniąc zbędnym uczenie się treści „na pamięć”,
  • treści podręcznika odnoszą się do rzeczywistych zagadnień spotykanych w pracy Project Managera – nie są jedynie czystą teorią lub modelami nieznajdującymi pokrycia w świecie rzeczywistym,
  • książka skupia się na egzaminie PMP® – nieustannie przypomina o poziomie trudności testów, a także zawiera liczne zadania ułatwiające przygotowanie się do zdobycia certyfikatu.

Przygotuj się do certyfikatu PMP®!

Podręcznik Rity Mulcahy to świetna pomoc naukowa przydatna podczas przygotowań do egzaminu Project Management Professional (PMP®). Szkolenie Akademia PMP® oparte jest – podobnie jak „PMP® Exam Prep” – na 6 edycji PMBOK® Guide.  Kurs jest szczególnie dedykowany doświadczonym kierownikom projektów, którzy chcieliby potwierdzić swoją wiedzę i umiejętności uznawanym na całym świecie certyfikatem.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie zmiany przyniosła aktualizacja PMBOK® Guide, zapraszamy do zapoznania się z artykułem: Co nowego w szóstym wydaniu PMBOK® Guide?

Cena podręcznika w Inprogress wynosi 330 zł.