Ostatnia szansa na 5-letni certyfikat PRINCE2® Practitioner

Po zmianach wprowadzonych w związku z PRINCE2 2017 Update, od 10 lipca możliwe jest przystępowanie do certyfikacji PRINCE2 w języku angielskim na nowych zasadach.

Tym, którzy zastanawiają się nad przystąpieniem do certyfikacji PRINCE2 Practitioner w języku angielskim przypominamy, że możliwość wyboru starych lub nowych zasad certyfikacji jest możliwa tylko do końca grudnia 2017 roku. Od stycznia 2018 roku będzie możliwość przystępowania do egzaminu jedynie na nowych zasadach.

Zgodnie z aktualizacją metodyki PRINCE2 2017 Update certyfikat Practitioner będzie miał skrócony okres ważności. Certyfikat zdawany na nowych zasadach będzie ważny jedynie przez 3 lata. Nowa certyfikacja nie przewiduje też możliwości przystąpienia do egzaminu re-certyfikującego. Aby przedłużyć nowy certyfikat PRINCE2 Practitioner trzeba będzie ponownie zdać egzamin.

Pozostał ostatni kwartał na podejście do egzaminu w starej cenie i uzyskanie certyfikatu z pięcioletnią ważnością.

Sprawdź najbliższe terminy kursów i egzaminów na stronie PRINCE2 Practitioner.

Przeczytaj, co zmieniło się w strukturze egzaminu w nowej certyfikacji na naszym blogu: Zmiany w egzaminach PRINCE2® Foundation i Practitioner

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych