Kwalifikacje informatyczne na czasie – darmowe szkolenie PRINCE2®!

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa zachodniopomorskiego do udziału w szkoleniu PRINCE2 Foundation, które odbędzie się w drugiej połowie maja w Szczecinie. Trwa rekrutacja do programu unijnego, dzięki któremu za udział w akredytowanym szkoleniu nic nie zapłacisz!

Dla kogo szkolenie?

Szkolenie w ramach unijnego projektu Kwalifikacje informatyczne na czasie jest przeznaczone dla osób zainteresowanych zdobyciem, uzupełnieniem lub podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych, nieposiadających kwalifikacji informatycznych lub zarządczych w zakresie tematyki szkolenia, zamieszkujące na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz spełniających co najmniej jeden warunek określony na stronie projektu.

Głównym celem projektu współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego jest podniesienie kwalifikacji zawodowych w obszarze IT 270 osobom zamieszkującym województwo zachodniopomorskie.

Szkolenie PRINCE2 Foundation

PRINCE2 to jedna z najpopularniejszych na świecie metodyk zwinnego zarządzania, której głównym celem jest maksymalizacja szans na realizację przedsięwzięć, które z definicji mają w sobie pewien element niepewności. Szkolenie na poziomie Foundation dostarcza wiedzy i umiejętności z zakresu organizacji działań w całym cyklu życia projektu oraz zarządzania ryzykiem, jakością i zmianami w projekcie. Więcej informacji o szkoleniu na stronie PRINCE2 Foundation.

W ramach projektu Kwalifikacje informatyczne na czasie szkolenie PRINCE2 Foundation odbywa się w dwa weekendy – 18-19 i 25-26 maja 2019 roku w Szczecinie. Szkolenie trwa 32 godziny i kończy się akredytowanym, uznawanym na całym świecie egzaminem. Szkolenie jest całkowicie darmowe! Więcej informacji na temat rekrutacji do projektu znajdziecie na stronie projektu.

Szczegóły i rekrutacja do projektu:

Marta Tokarczyk – Koordynator projektu
marta.tokarczyk@sawg.pl
tel. 696 147 045

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych