Darmowe szkolenie PRINCE2

Kwalifikacje informatyczne na czasie – kolejne darmowe szkolenia!

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Kolejne terminy darmowych szkoleń PRINCE2®

Mieszkasz, pracujesz lub uczysz się w województwie zachodniopomorskim? Jeśli tak, weź udział w rekrutacji do projektu Kwalifikacje informatyczne na czasie i zapisz się na bezpłatne szkolenia z zakresu PRINCE2® – jednej z najpopularniejszych metodyk tradycyjnego zarządzania projektami. W ramach projektu możesz zapisać się na szkolenia:

  • PRINCE2® Foundation (3 grupa), które odbędzie się w trybie weekendowym w dniach 1-2 i 8-9 czerwca 2019 i potrwa łącznie 32 godziny wszystkie grupy zapełnione!
  • PRINCE2® Practitioner (1 i 2 grupa), które odbędzie się w dniach 13-14 i 20-21 lipca 2019 i będzie trwał 40 godzin.

Oba szkolenia odbędą się w Szczecinie.

Metodyka PRINCE2 powstała w oparciu o doświadczenia brytyjskich trenerów specjalizujących się w zarządzaniu projektami, kierowników projektów czy zespołów projektowych. Podczas szkoleń zdobędziecie wiedzę z zakresu organizacji działań w cyklu życia projektu oraz nabędziecie umiejętność kierowania projektem zgodnie z PRINCE2. Więcej informacji o kursach możecie znaleźć na stronach Inprogress: PRINCE2 Foundation i PRINCE2 Practitioner.

Szkolenie Akademia PMP®

Oprócz szkoleń z zakresu PRINCE2® możecie również wziąć udział w rekrutacji na szkolenie Akademia PMP®, które odbędzie się w trybie weekendowym w dniach 13-14.07, 20-21.07 oraz 27-28.07. Szkolenie trwa 48 godzin i jest przeznaczone dla kadry zarządzającej oraz project managerów zajmujących się wdrożeniami i zarządzaniem projektami (osób posiadających wykształcenie wyższe i doświadczenie w zarządzaniu projektami w wymiarze min. 4500 godzin).

Jak wziąć udział w rekrutacji do projektu?

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Wszelkie informacje dotyczące projektu i zapisów na szkolenia uzyskacie, kontaktując się z koordynatorem projektu:

Marta Tokarczyk – Koordynator projektu
marta.tokarczyk@sawg.pl
tel. 696 147 045

Szczegóły dotyczące wymagań znajdziecie na stronie projektu: Kwalifikacje informatyczne na czasie.