Konferencja „Małopolskie Usługi Rozwojowe 2018”

28 listopada przedstawiciele działu handlowego, działu obsługi klienta i działu marketingu Inprogress wzięli udział w konferencji „Małopolskie Usługi Rozwojowe 2018” organizowanej przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych w hotelu Unicus Palace w Krakowie.

Przebieg konferencji

W trakcie konferencji zostało zaprezentowanych kilka referatów z zakresu planowanych udogodnień i zmian w Bazie Usług Rozwojowych, dobrych praktyk związanych ze świadczeniem usług oraz źródeł wiedzy o jakości w sektorze szkoleniowym. Omówione zostały również kwestie prawnego ryzyka dla firm szkoleniowych w 2018 roku, związanych głównie z wejściem w życie RODO.

Uczestnicy konferencji mieli możliwość zapoznania się z nowymi opcjami świadczenia usług doradczych i szkoleniowych w Bazie Usług Rozwojowych w województwie małopolskim poza znanym już systemem bonowym.

Wśród prelegentów konferencji znaleźli się m.in. Małgorzata Kruk-Mrozińska, dyrektor Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach (PARP), Tomasz Radkiewicz, przewodniczący Komisji Jakości Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, Wioletta Skrzypczyńska, kierownik w Sekcji Współpracy Biznesu i Edukacji (PARP), Szymon Kurek – główny specjalista Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach (PARP) czy Piotr Błoński – audytor wiodący i trener DEKRA Certification.

Więcej zdjęć z konferencji zobaczycie na naszym profilu Inprogress na Instagramie.

Szkolenia dofinansowane w Inprogress

Przy okazji przypominamy, że również w Inprogress możliwe jest uzyskanie dofinansowania zarówno na szkolenia otwarte, jak i zamknięte. Szczegóły podane są w zakładce Szkolenia dofinansowane. W zależności od regionu i wielkości przedsiębiorstwa, możliwe jest uzyskanie nawet do 80% zwrotu poniesionych kosztów! Listę szkoleń otwartych organizowanych przez Inprogress możesz znaleźć na stronie Bazy Usług Rozwojowych. Jeśli na stronie nie będzie interesującego Cię szkolenia, sprawdź nasz terminarz szkoleń otwartych i skontaktuj się z działem obsługi klienta Inprogress – dodamy do listy wybrane przez Ciebie szkolenie najszybciej jak to będzie możliwe!

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych