Dzisiaj Prima Aprilis!

Wprawdzie część z nas uwielbia szydełkować, ale nie jesteśmy w tym na tyle biegli, by wprowadzić do naszej oferty taki kurs. 🙂 Żarty żartami, ale skoro znaleźliście się na naszym blogu, łapcie mały prezent z okazji Prima Aprilis: dzisiaj możecie kupić dowolne z naszych szkoleń z rabatem 100 zł. Wystarczy, że przy zakupie kursu wpiszecie hasło rabatowe – szydełkowanie. 🙂

Regulamin promocji z okazji Prima Aprilis

  1. Zakup szkoleń objętych promocją możliwy jest w dniu 1.04.2019 (ponedziałek).
  2. Promocją objęty jest udział w szkoleniach otwartych.
  3. Zniżka na dowolne szkolenie w ramach promocji wynosi 100 zł.
  4. Zniżka obejmuje wyłącznie cenę szkolenia. Nie obejmuje ceny egzaminu oraz dodatków do szkolenia (m.in. podręczników czy certyfikatu w wersji papierowej).
  5. Aby skorzystać z promocji, należy zapisać się na szkolenie, korzystając z terminarza szkoleń. Przy zakupie szkolenia należy wpisać w miejscu na kod rabatowy hasło szydełkowanie.
  6. W kwestiach nieomówionych w niniejszym regulaminie obowiązuje regulamin szkoleń Inprogress oraz regulamin promocji Inprogress.

 

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych