Darmowe szkolenie PRINCE2® Foundation w Szczecinie!

Dobra wiadomość dla osób mieszkających, pracujących lub studiujących w województwie zachodniopomorskim! W ramach projektu „Kwalifikacje informatyczne na czasie” organizowanego przez Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki możecie wziąć udział w szkoleniu PRINCE2 Foundation zupełnie za darmo! 

Czterodniowe szkolenie odbędzie się w trybie weekendowym w ciągu dwóch najbliższych weekendów, tj. 12-13.10 i 19-20.10.2019 r. i zostanie zakończone egzaminem.

Szczegóły projektu

Każdy zainteresowany zdobyciem, uzupełnieniem lub podniesieniem swoich kompetencji zawodowych w ramach projektu powinien być osobą pełnoletnią. Uczestnik musi mieszkać, pracować lub uczyć się na terenie województwa zachodniopomorskiego, ale nie może posiadać kwalifikacji zarządczych w zakresie tematyki szkolenia.

W trakcie rekrutacji każdemu kandydatowi przyznawane są punkty za poszczególne kryteria:

  • kobiety – 5 pkt.
  • osoby pracujące – 4 pkt.
  • osoby bezrobotne – 3 pkt.
  • osoby bierne zawodowo – 2 pkt.
  • osoby z obszarów wiejskich – 4 pkt.
  • osoby o niskich kwalifikacjach -3 pkt.
  • osoby po 50 r.ż. – 2 pkt.
  • osoby niepełnosprawne – 1 pkt.

Szkolenie PRINCE2 Foundation

PRINCE2 to jedna z najpopularniejszych metodyk tradycyjnego zarządzania projektami. Szkolenie na poziomie Foundation dostarcza wiedzy na temat organizacji działań w pełnym cyklu życia projektu zgodnie z najnowszą wersją metodyki z 2017 roku. Dzięki szkoleniu poznasz zagadnienia związane z zarządzaniem ryzykiem, jakością i zmianami oraz zdobędziesz umiejętności kierowaniem projektem w oparciu o PRINCE2. Co istotne, w przypadku uzyskania pozytywnego wyniku na egzaminie, Twoja wiedza zostanie potwierdzona uznawanym na arenie międzynarodowej certyfikatem PRINCE2 Foundation. Szczegóły szkolenia i egzaminu znajdziesz na naszej stronie: szkolenie PRINCE2 Foundation (2017).

Rekrutacja trwa!

Jeszcze możesz wziąć udział w projekcie i zapisać się na szkolenie zupełnie za darmo! W tym celu skontaktuj się z koordynatorem projektu w województwie zachodniopomorskim, panią Martą Tokarczyk:

  • telefon: 696 147 045 lub 534 306 756 
  • mail: marta.tokarczyk@sawg.pl

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych