Badge APMG w mediach społecznościowych! Potwierdź swoje kompetencje

Pochwal się swoim sukcesem w sieci! Dowiedz się, jak w 3 krokach wygenerować oryginalne badge, które możesz udostępnić m.in. w mediach społecznościowych! 

Jak dołączyć badge do swojego profilu?

Badge APMG to cyfrowe potwierdzenie Twoich kwalifikacji, które możesz osadzić m.in. w stopce maila, na stronie internetowej, elektronicznym CV lub w mediach społecznościowych. Dzięki posiadaniu odznaki pracodawcy lub klienci w prosty sposób zweryfikują Twoje kwalifikacje. Możesz skorzystać z badge’a, jeśli certyfikacja, którą posiadasz, jest obecnie dostępna w APMG oraz została uzyskana po 1 stycznia 2016 roku.

Od potwierdzenia umiejętności w mediach społecznościowych dzielą Cię jedynie 3 kroki. Jak to zrobić? Wystarczy, że skorzystasz z prostej instrukcji:

  1. Stwórz własny badge na Portalu Kandydata APMG. Profil jest dostępny na stronie APMG: APMG Candidate Profile.
  2. Zaakceptuj swój badge w Acclaim.
  3. Podziel się swoim sukcesem w mediach społecznościowych (np. na Linkedinie, Facebooku czy Twitterze).

Szczegółową instrukcję w języku angielskim znajdziesz tutaj: Share your exam success.

Dlaczego warto?

Już ponad 60 tys. odznak APMG zostało udostępnionych w sieci! Dorzuć do tej grupy swoją, jeśli zależy Ci na tym, by Twoje kompetencje były dobrze widoczne w sieci, a Twój zawodowy profil wskazywał na chęć ciągłego doskonalenia i zdobywania wiedzy. Badge APMG to łatwe do zweryfikowania potwierdzenie, że wziąłeś udział w akredytowanym szkoleniu i zdobyłeś pozytywny wynik na egzaminie, a zatem jesteś wysoko wykwalifikowanym specjalistą!

Sprawdź szczegóły szkoleń APMG

W naszym portfolio posiadamy kilka szkoleń akredytowanych przez APMG. Jeśli jeszcze nie posiadasz certyfikatu z zakresu zarządzania projektami, zwinnej analizy biznesowej, facylitacji lub zarządzania zmianą, sprawdź nasze szkolenia!

  • AgilePM® to jedna z najpopularniejszych i najchętniej stosowanych metodyk zwinnego zarządzania projektami. Szkolenia odbywają się na poziomach Foundation i Practitioner. Podejście AgilePM pozwala dogłębnie zrozumieć potrzeby klienta i wspólnie opracować rozwiązania, które będą dla niego odpowiednie. Gwarantuje to pełną realizację oczekiwań klienta. Więcej informacji: szkolenia AgilePM.
  • AgileBA® to szkolenie z zakresu zwinnej analizy biznesowej. Standardowo szkolenie dostępne jest na poziomach Foundation i Practitioner. Dla osób, które posiadają na swoim koncie certyfikat AgilePM Foundation, przygotowaliśmy specjalny, jednodniowy kurs przyspieszony AgileBA Foundation UPGRADE, dzięki któremu uzupełnisz informacje z zakresu zwinnego zarządzania projektami o elementy analizy biznesowej. O wszystkich szkoleniach z tego zakresu przeczytasz na stronie AgileBA.
  • AgilePM® & AgileBA® to unikalny kurs, który daje Ci możliwość zdobycia 2 certyfikatów na poziomie Foundation – AgilePM oraz AgileBA. Szkolenie wyjaśnia, na czym polega rola Analityka Biznesowego w obszarze zwinnego zarządzania projektami. Sprawdź szczegóły: szkolenie AgilePM & AgileBA Foundation.
  • Change Management to podejście do zarządzania zmianą. Podczas szkolenia uczestnicy nabywają umiejętność efektywnego zarządzania zmianą w organizacji oraz poznają narzędzia i koncepcje, które pozwalają kontrolować i kierować już zachodzącymi zmianami oraz je organizować i wdrażać. Certyfikacje są dostępne na poziomach Foundation i Practitioner. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: szkolenie Change Management.
  • Facilitation to podejście do prowadzenia spotkań, których celem jest wypracowanie rozwiązania problemu przez zespoły. W tym celu facylitator stosuje szereg technik i narzędzi. W Inprogress możesz zdać certyfikat z zakresu facylitacji na poziomach Foundation i Practitioner. Szczegóły: szkolenia Facilitation.