Zostań z nami ITIL® Expertem!

Planujesz zostać ITIL® Expertem? Zastanawiasz się, którą ścieżkę certyfikacyjną wybrać? Nie wiesz od którego modułu zacząć? Podpowiadamy – decydując się na ścieżkę  ITIL Intermediate: Lifecycle Stream możesz uzyskać tytuł ITIL Experta jeszcze w tym roku, dzięki terminom gwarantowanym!

Jak to zrobić?

Zgodnie z wymaganiami AXELOS, aby zostać ITIL Expertem należy zgromadzić 17 punktów.

Certyfikat ITIL Foundation zapewnia zdobycie 2 punktów. Jeśli go posiadasz – zapisz się na szkolenie i egzamin ITIL Practioner (którego zdanie gwarantuje 3 punkty) oraz cztery moduły ścieżki Lifecycle Stream.

Ścieżka Lifecycle Stream składa się z trzydniowych modułów, zakończonych egzaminami akredytowanymi przez AXELOS. Za każdy certyfikat przyznawane są 3 punkty. Posiadając certyfikat Foundation i Practitioner wystarczy, że zrealizujesz cztery moduły.

Aby ułatwić zaplanowanie indywidualnej ścieżki certyfikacji ITIL, przygotowaliśmy gwarantowane terminy modułów ścieżki Lifecycle:

  • moduł Service Strategy: 18-20 września, (znajdź to szkolenie w terminarzu, by sprawdzić szczegóły).

Dodatkowo obniżyliśmy ceny szkoleń w tych terminach. Zapisując się na proponowane moduły możesz zaoszczędzić, aż do 1200 zł!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (+48) 123 579 579 lub przez e-mail szkolenia@inprogress.pl