Zmiany w subskrypcji Inprogress Plus

17 lipca 2023 roku wprowadziliśmy w życie ważne zmiany w subskrypcji Inprogress Plus. Co Was czeka i czego one dotyczą? Zobaczcie sami już dzisiaj!


1. Obsługa Subskrypcji wyłącznie przez aplikację Inprogress

Pierwsza ważna zmiana dotyczy sposobu obsługi Subskrypcji. Teraz wszystko (z wyjątkiem samego zakupu Inprogress Plus) odbywa się wyłącznie za pomocą naszej aplikacji Inprogress.

Dlaczego? Bo chcemy, abyście mieli pełną kontrolę nad swoimi szkoleniami i możliwość zarządzania nimi z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Nasza aplikacja jest zaprojektowana tak, aby dostarczyć Wam wiele przydatnych funkcji, m.in. błyskawiczne zapisywanie się i przepisywanie na inne terminy. Wszystko to za pomocą kilku intuicyjnych kliknięć.

Jakie funkcje oferuje aplikacja? Dla przypomnienia krótka lista:

  • pełna lista szkoleń i egzaminów,
  • ceny dodatków,
  • informacje o statusie szkolenia
  • możliwość filtrowania terminów potwierdzonych
  • informacje o listach rezerwowych,
  • możliwość obserwowania wybranych szkoleń
  • symulatory egzaminów.

Uwaga: Do 16 lipca, przyjmujemy jeszcze Wasze zapisy na szkolenia w dotychczasowy sposób. Od 17 lipca 2023 zapisy na szkolenia dokonywane za pośrednictwem strony www będą anulowane, a Obsługa Klienta będzie przekierowywała tych Subskrybentów do aplikacji.

Aplikacja mobilna dostępna jest na urządzenia z systemem Android oraz na urządzenia z systemem iOS. Aplikacja webowa znajduje się pod adresem: https://app.inprogress.pl/login.

2. Udział w każdym temacie tylko 1 raz w trakcie 1 okresu subskrypcji

Zmieniliśmy także nieco zasady dotyczące dostępu do szkoleń. Przeprowadziliśmy wnikliwe analizy korzystania z Inprogress Plus i okazało się, że niewiele osób korzystało z tych samych szkoleń więcej niż raz. Dlatego teraz każdy subskrybent ma równe szanse na uczestnictwo w ważnych dla siebie szkoleniach, a my zminimalizujemy uciążliwe listy rezerwowe.

W praktyce oznacza to, że w trakcie swojej subskrypcji możesz wziąć udział w wybranym temacie szkolenia tylko raz.

Uwaga: Po przedłużeniu subskrypcji na kolejny okres abonamentowy, licznik się zeruje i można od nowa korzystać z pełnych zasobów szkoleniowych Inprogress! 😊

3. Zapisywanie się na szkolenia realizowane w tym samym terminie

Kolejna zmiana dotyczy możliwości zapisywania się na szkolenia realizowane w tym samym terminie. Teraz Subskrybenci mogą zapisać się na maksymalnie dwa szkolenia odbywające się w tym samym czasie lub terminach, które się nakładają.

Dlaczego? Ponieważ prawa fizyki są nieubłagalne i nie jesteście w stanie przebywać w tym samym czasie w dwóch miejscach jednocześnie, a my chcemy zapewnić wszystkim równy dostęp do szkoleń oraz poprawić komfort pracy zarówno Uczestników, jak i Trenerów. Trenerzy mogą lepiej zaplanować zajęcia, a uczestnicy mają pewność, że nie zabraknie miejsca na ważnym dla nich szkoleniu.

Uwaga: Już teraz Uczestnik znajduje się na głównej liście potwierdzonego szkolenia, nie ma opcji zapisania się na inne szkolenie realizowane w tym samym czasie, chyba że wcześniej odwoła swoją obecność w potwierdzonym szkoleniu.

4. Zapisywanie się na kilka terminów tego samego tematu szkolenia

Wprowadziliśmy nową zasadę, która umożliwia Subskrybentom zapis na maksymalnie dwa terminy szkolenia z tego samego tematu (zakresu i poziomu).

Dlaczego? Po pierwsze, chcemy rozwiązać problem „sztucznych” list rezerwowych, które powstawały z powodu overbookingu i zabezpieczania miejsc na przyszłość. Po drugie, zależy nam na tym, aby Subskrybenci mieli czas i możliwość eksploracji innych tematów szkoleń.

5. Zmiana ceny subskrypcji

Na koniec, chcemy wyjaśnić, dlaczego podnieśliśmy cenę Subskrypcji. Zmiana ceny jest niezbędna, aby nadal dostarczać wysokiej jakości szkolenia i obsługę. Chcemy także stale rozwijać naszą ofertę, dodając nowe szkolenia, mini warsztaty i wiele innych usług do Inprogress Plus. To wymaga inwestycji w naszych pracowników, trenerów oraz w technologię, która pomoże Wam w pełnym wykorzystaniu subskrypcji.

CENA SUBSKRYPCJI INPROGRESS PLUS

AKTUALNA CENA
dla konsumentów i firm2500 zł netto + 23% VAT
dla sektora publicznego3075 zł brutto

CENA PRZEDŁUŻENIA INPROGRESS PLUS NA KOLEJNE 6 MIESIĘCY

AKTUALNA CENA
dla konsumentów i firm1900 zł netto + 23% VAT
dla sektora publicznego2337 zł brutto

Zobacz nowy regulamin subskrypcji Inprogress Plus ze zmianami, które weszły w życie 17 lipca 2023 r.

Na koniec, chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie te zmiany mają na celu poprawę Waszego komfortu korzystania z subskrypcji Inprogress Plus. Chcemy, abyście otrzymali jak najwięcej korzyści z naszej oferty. Nasza firma zawsze uważnie słucha Waszych potrzeb i stara się wprowadzać ulepszenia, które sprawią, że Wasz rozwój będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący.

Zapraszamy do dołączenia i dalszego korzystania z Subskrypcji Inprogress Plus. Cieszcie się wyjątkowymi możliwościami rozwoju! 🚀

Jeśli masz pytania lub wątpliwości odnośnie do wprowadzanych zmian skontaktuj się z nami!