Zmiany w subskrypcji Inprogress+

17 lipca 2023 roku wprowadziliśmy w życie ważne zmiany w subskrypcji Inprogress+. Co Was czeka i czego one dotyczą? Zobaczcie sami już dzisiaj!


1. Obsługa Subskrypcji wyłącznie przez aplikację Inprogress

Pierwsza ważna zmiana dotyczy sposobu obsługi Subskrypcji. Teraz wszystko (z wyjątkiem samego zakupu Inprogress+) odbywa się wyłącznie za pomocą naszej aplikacji Inprogress.

Dlaczego? Bo chcemy, abyście mieli pełną kontrolę nad swoimi szkoleniami i możliwość zarządzania nimi z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Nasza aplikacja jest zaprojektowana tak, aby dostarczyć Wam wiele przydatnych funkcji, m.in. błyskawiczne zapisywanie się i przepisywanie na inne terminy. Wszystko to za pomocą kilku intuicyjnych kliknięć.

Jakie funkcje oferuje aplikacja? Dla przypomnienia krótka lista:

  • pełna lista szkoleń i egzaminów,
  • ceny dodatków,
  • informacje o statusie szkolenia
  • możliwość filtrowania terminów potwierdzonych
  • informacje o listach rezerwowych,
  • możliwość obserwowania wybranych szkoleń
  • symulatory egzaminów.

Uwaga: Do 16 lipca, przyjmujemy jeszcze Wasze zapisy na szkolenia w dotychczasowy sposób. Od 17 lipca 2023 zapisy na szkolenia dokonywane za pośrednictwem strony www będą anulowane, a Obsługa Klienta będzie przekierowywała tych Subskrybentów do aplikacji.

Aplikacja mobilna dostępna jest na urządzenia z systemem Android oraz na urządzenia z systemem iOS. Aplikacja webowa znajduje się pod adresem: https://app.inprogress.pl/login.

2. Udział w każdym temacie tylko 1 raz w trakcie 1 okresu subskrypcji

Zmieniliśmy także nieco zasady dotyczące dostępu do szkoleń. Przeprowadziliśmy wnikliwe analizy korzystania z Inprogress+ i okazało się, że niewiele osób korzystało z tych samych szkoleń więcej niż raz. Dlatego teraz każdy subskrybent ma równe szanse na uczestnictwo w ważnych dla siebie szkoleniach, a my zminimalizujemy uciążliwe listy rezerwowe.

W praktyce oznacza to, że w trakcie swojej subskrypcji możesz wziąć udział w wybranym temacie szkolenia tylko raz.

Uwaga: Po przedłużeniu subskrypcji na kolejny okres abonamentowy, licznik się zeruje i można od nowa korzystać z pełnych zasobów szkoleniowych Inprogress! 😊

3. Zapisywanie się na szkolenia realizowane w tym samym terminie

Kolejna zmiana dotyczy możliwości zapisywania się na szkolenia realizowane w tym samym terminie. Teraz Subskrybenci mogą zapisać się na maksymalnie dwa szkolenia odbywające się w tym samym czasie lub terminach, które się nakładają.

Dlaczego? Ponieważ prawa fizyki są nieubłagalne i nie jesteście w stanie przebywać w tym samym czasie w dwóch miejscach jednocześnie, a my chcemy zapewnić wszystkim równy dostęp do szkoleń oraz poprawić komfort pracy zarówno Uczestników, jak i Trenerów. Trenerzy mogą lepiej zaplanować zajęcia, a uczestnicy mają pewność, że nie zabraknie miejsca na ważnym dla nich szkoleniu.

Uwaga: Już teraz Uczestnik znajduje się na głównej liście potwierdzonego szkolenia, nie ma opcji zapisania się na inne szkolenie realizowane w tym samym czasie, chyba że wcześniej odwoła swoją obecność w potwierdzonym szkoleniu.

4. Zapisywanie się na kilka terminów tego samego tematu szkolenia

Wprowadziliśmy nową zasadę, która umożliwia Subskrybentom zapis na maksymalnie dwa terminy szkolenia z tego samego tematu (zakresu i poziomu).

Dlaczego? Po pierwsze, chcemy rozwiązać problem „sztucznych” list rezerwowych, które powstawały z powodu overbookingu i zabezpieczania miejsc na przyszłość. Po drugie, zależy nam na tym, aby Subskrybenci mieli czas i możliwość eksploracji innych tematów szkoleń.

5. Zmiana ceny subskrypcji

Na koniec, chcemy wyjaśnić, dlaczego podnieśliśmy cenę Subskrypcji. Zmiana ceny jest niezbędna, aby nadal dostarczać wysokiej jakości szkolenia i obsługę. Chcemy także stale rozwijać naszą ofertę, dodając nowe szkolenia, mini warsztaty i wiele innych usług do Inprogress+. To wymaga inwestycji w naszych pracowników, trenerów oraz w technologię, która pomoże Wam w pełnym wykorzystaniu subskrypcji.

CENA SUBSKRYPCJI INPROGRESS+

AKTUALNA CENA
dla konsumentów i firm2500 zł netto + 23% VAT
dla sektora publicznego3075 zł brutto

CENA PRZEDŁUŻENIA INPROGRESS+ NA KOLEJNE 6 MIESIĘCY

AKTUALNA CENA
dla konsumentów i firm1900 zł netto + 23% VAT
dla sektora publicznego2337 zł brutto

Zobacz nowy regulamin subskrypcji Inprogress+ ze zmianami, które weszły w życie 17 lipca 2023 r.

Na koniec, chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie te zmiany mają na celu poprawę Waszego komfortu korzystania z subskrypcji Inprogress+. Chcemy, abyście otrzymali jak najwięcej korzyści z naszej oferty. Nasza firma zawsze uważnie słucha Waszych potrzeb i stara się wprowadzać ulepszenia, które sprawią, że Wasz rozwój będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący.

Zapraszamy do dołączenia i dalszego korzystania z Subskrypcji Inprogres+. Cieszcie się wyjątkowymi możliwościami rozwoju! 🚀

Jeśli masz pytania lub wątpliwości odnośnie do wprowadzanych zmian skontaktuj się z nami!