„Zarządzanie Finansami – Odpowiedzialność Finansowa” – studia podyplomowe na UWr

Do końca października można zapisać się na studia podyplomowe z zakresu zarządzania finansami i odpowiedzialności finansowej na Wydziale Prawa, Administracji i Ekomomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Studia trwają dwa semestry i przeznaczone są m.in. dla osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą lub pracowników banków, korporacji finansowych czy towarzystw finansowo-inwestycyjnych.

Uczestnicy studiów zdobędą aktualną wiedzę z zakresu teorii i narzędzi zarządzania finansami, która jest niezbędna w procesie podejmowania racjonalnych decyzji finansowych oraz rozwiną umiejętność logiczno-analitycznego myślenia przy wykorzystaniu różnych narzędzi ilościowych w procesie zarządzania finansami.

W trakcie studiów realizowanych będzie 14 kursów w formie wykładów i warsztatów, m.in. Modelowanie procesów finansowych, Ryzyko w działalności przedsiębiorstwa, Prognozowanie finansowe czy też Analiza techniczna i portfelowa. Zajęcia prowadzone są przez pracowników o wysokich kompetencjach, którzy jednocześnie są praktykami w dziedzinie zarządzania finansami.

Szczegółowe informacje dostępne są pod linkiem: Studia podyplomowe – Zarządzanie Finansami i Odpowiedzialność Finansowa. Zapraszamy do rekrutacji!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych