Zapraszamy na naszą grupę na Facebooku!

Grupa „Zarządzanie projektami – merytoryczne dyskusje, pomoc i wsparcie ekspertów” to miejsce dla osób, które chcą wymienić się swoimi doświadczeniami, podyskutować o nowościach ze świata zarządzania projektami oraz zdobyć wiedzę z tego zakresu.

Podziel się wiedzą i doświadczeniem!

Grupa jest miejscem zarówno dla ekspertów w dziedzinie zarządzania projektami, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą dziedziną.

Porozmawiaj o newsach ze świata zarządzania projektami!

Jesteś zainteresowany zmianami zachodzącymi w różnych metodykach zarządzania projektami? Znalazłeś ciekawą informację i chciałbyś o niej podyskutować? Dodaj post i poznaj opinię innych na temat, który Cię pasjonuje!

Zapytaj eksperta!

Masz wątpliwości dotyczące danej metodyki lub chcesz się poradzić w sprawie związanej z zarządzaniem projektami? Nasza grupa na Facebooku będzie strzałem w dziesiątkę! Wśród członków są bowiem specjaliści w tej dziedzinie z wieloletnim doświadczeniem, m.in. trenerzy Inprogress, którzy w miarę możliwości będą służyć swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

Grupa na Facebooku jest dostępna pod tym linkiem: Zarządzanie projektami – merytoryczne dyskusje, pomoc i wsparcie ekspertów.