Design Thinking Katowice

Zapraszamy na konferencję ACE! 2019

Miło nam poinformować, że Inprogress jest jednym z partnerów ACE! Conference 2019, która odbędzie się 23-24 maja w Krakowie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania produktami, zwinnego programowania czy Design Thinking do udziału w serii wartościowych wykładów i warsztatów!

O konferencji ACE! 2019

ACE! to największa konferencja tego typu w Europie Środkowej, przyciągająca ludzi z całego regionu. W tym roku podczas jubileuszowej, dziesiątej edycji wydarzenia wystąpi 28 prelegentów z różnych krajów. Udział w konferencji to możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy z zakresu zarządzania projektami i produktami oraz zwinnego programowania – uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w serii wykładów i warsztatów przygotowanych przez specjalistów z Polski i zagranicy.

W tym roku konferencja ACE! będzie łączyła w sobie dwie ścieżki. Pierwsza z nich, Building Software Better, będzie dotyczyła zagadnień związanych z Agile, Lean, Scrum, Kanban oraz innych metod usprawniających proces tworzenia oprogramowania. Druga ścieżka – Building Better Products – będzie obracała się wokół tematyki Lean Startup, LeanUX, Design Thinking i Customer Development.

Szczegółowy program konferencji oraz sylwetki prelegentów znajdziecie na stronie ACE! Conference.

Marta Pomorska na konferencji!

Podczas konferencji nie zabraknie przedstawicieli firmy Inprogress! Wśród prelegentów znajduje się bowiem Marta Pomorska, trenerka Inprogress z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z zakresu PRINCE2® i AgilePM®, koordynatorka prac zespołów projektowych w krajach Unii Europejskiej, Azji i Pacyfiku. Więcej o Marcie przeczytacie na naszej stronie (PL) lub na stronie konferencji (ENG).

Podczas konferencji Marta zaprezentuje naszą grę szkoleniową Agile Game: Agile Warrior, która w Inprogress stanowi narzędzie wspierające szkolenia z zakresu AgilePM Foundation. Dzięki grze szkoleniowej uczestnicy mają okazję sprawdzić, jak wygląda cykl życia projektu zarządzanego metodyką Agile oraz uświadamiają sobie istotę stosowania priorytetyzacji MoSCoW.

Jak się zapisać na konferencję?

Bilety na konferencję ACE! można nabyć na oficjalnej stronie konferencji: ACE! Conference. Aktualnie ceny biletów rozpoczynają się od 415 euro, jednak przy zapisie minimum 5 osób otrzymacie rabat w wysokości 10%!

Ace! Conference 2019 odbędzie się w Krakowie (Multikino, ul. Dobrego Pasterza 128) w dniach 23-24 maja 2019 r.