Konferencja: tradycyjne vs zwinne zarządzanie projektami?

PRINCE2® czy AgilePM™ – podejście klasyczne czy zwinne? 2 czerwca 2016 r. o godz. 17.00 odbędzie się konferencja „Starcie Tytanów” zorganizowana przez INPROGRESS we współpracy Wyższą Szkołą Informatyki Stosowanej i Zarządzania. Konferencję poprowadzi Artur Mochocki – trener z ponad 20-letnią praktyką w realizacji projektów biznesowych. 

Konferencja nie jest poświęcona tylko porównaniu metodyk PRINCE2 i AgilePM oraz wskazaniu zastosowań tychże metodyk. Uczestnik co prawda pozna odpowiedzi na pytania odnośnie faktycznych różnic między podejściem zwinnym i klasycznym, ale dowie się, czy AgilePM można wdrożyć do każdego projektu i czy dana metodyka jest faktycznie uniwersalna.

Celem konferencji jest przedstawienie nie tylko różnic, ale odpowiedzi na pytanie, czy i gdzie można dane metodyki zastosować. Podczas konferencji przyjrzymy się najbardziej spektakularnym porażkom dużych projektów znanych z czołówek gazet i wiadomości telewizyjnych. Zastanowimy się, co spowodowało, że się nie udały, jak można było to zrobić inaczej i co było czynnikiem krytycznym dla danego przedsięwzięcia.

Omawiając różnice w poszczególnych metodykach przyjrzymy się ich charakterystycznym cechom oraz wynikającymi z tego pożytkom i ograniczeniom. Na koniec zestawimy najbardziej istotne różnice i sformułujemy tezy o przydatności poszczególnych podejść w odniesieniu do różnych przedsięwzięć oraz przedstawiamy wnioski dotyczące ewentualnych korekt w działaniach w zakresie omawianych wcześniej przykładowych projektów.

Możliwość rejestracji tutaj: Konferencja Starcie Tytanów.

 

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych